Акустичне обладнання Proel

Компанія Proel значиться в списку лідерів по виробництву надійної акустики в усьому світі. Такі списки щороку складають експерти музичної індустрії, при цьому даний бренд займає завжди лідируючі місця. Інноваційні розробки, надійність акустичних систем і демократична ціна - все це робить фірму найкращою в своєму сегменті. Proel пропонує в своєму асортименті аудіо-відео, акустичні системи й аксесуари для музикантів світу розваг

Особливості компанії Proel і основні напрямки діяльності

Країна-виробник акустичного обладнання - Італія. Архітектор Маріано Мароні розробив для бренду цілий індустріальний комплекс, який обладнаний найпередовішими технологіями, інноваційними обчислювальними системами. На базі центру діє також науково-дослідний відділ, в якому постійно тестуються випускаються моделі аудіотехніки.

Компанія утворилася в 1991 році і з це самого моменту намагалася реалізувати головні своїм принципи: надання не лише послуг і можливостей, які відповідають споживача, але і розробка таких інновацій, які б суттєво відрізнялися від рішень компаній-конкурентів.

Згодом відбулася сертифікація компанії міжнародним стандартом ISO 9001: 2000. Бренд Proel після цього став ретельно займатися моніторингом усіх етапів виробництва. Ретельний контроль здійснюється від проектної розробки нової моделі акустики до її тестування і упаковки.

Асортимент продукції Proel в інтернет-магазині LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO поряд з відомим журналом «The Music Trades», який поставив бренд в рейтинг сімдесяти найуспішніших виробників акустики, також вважає цю фірму надійним розробником якісних аудіосистем.

Основні товарні категорії в нашому каталозі:

  • акустика двох типів - активні та пасивні системи, що відрізняються максимальною чіткістю відтвореного звуку;
  • автономні акустичні системи - виконані в надійних компактних конструкціях, універсальні для підключення з різних аудіо-обладнанням;
  • настінна акустика, застосовувана в різних сповіщувальної системах сигналізаційного і протипожежного призначення;
  • додаткові аксесуари для музикантів - чохли і кейси для акустики і музичних інструментів.

Устаткування Proel інтернет-магазин LuxPRO пропонує купити з можливістю оперативної доставки товарів у ваше місто або область України.