Аудіо- та відео- комутація RAPCOHORIZON

RapcoHorizon є одним з найбільших в світі виробників і постачальників аудіо- і відео- комутації. Кожен продукт RapcoHorizon заслужив репутацію у багатьох галузях промисловості завдяки надійності і чудової передачі сигналу

 

Використовувані по всьому світу концертними звукозаписними компаніями, відео та звуковими підрядниками, студіями звукозапису, системними інтеграторами, аудіофілами і музикантами, продукти RapcoHorizon забезпечують оптимальну гнучкість і чудову продуктивність. RapcoHorizon також має сучасне Cutom Shop відділення для зміни існуючих продуктів або створення нових пристроїв для задоволення будь-яких потреб замовників.

Якість RapcoHorizon

Компанія Rapco Horizon є 31-м найбільшим виробником музичного обладнання у світі. Заснована на південному сході Міссурі, у маленькому містечку Джексон. Протягом 28 років Rapco Horizon виготовляє гітарні, мікрофонні та акустичні кабелі. RHC не тільки виробляє якісні кабелі та аудіопристрою такі, як Direct Boxes, але RHC також має повний користувальницький аудіо-магазин. Rapco Horizon також має власний завод із виробництва дроту, це означає, що всі дроти для кабелів RHC надходять із США.

RapcoHorizon також володіє лінійкою кабелів верхнього рівня DOMINATOR, яка включає дві різні серії: Gold Tuned і SilverFlex, кожна з них володіє своїми якостями, які відокремлюють їх від середньостатистичних кабелів на ринку.

Перевага від Rapco Horizon

Ви можете здивуватися кількістю неймовірно досвідчених гітаристів, які дуже мало думали про свої патч-кабелі. Якщо ваш патч-шнур вирізається в середині виконання, це розчаровує, і саме тому якість ваших патч-кордів та кабелів не повинна залишатися непоміченою. Ваше спорядження завжди має бути оснащене найкращим, і Rapco Horizon більш ніж варта цього титулу. Rapco Horizon - провідний виробник аудіокабелів та пристроїв. У найменших клубах і на найбільшій арені світу ви можете побачити кабельне покриття бренду Rapco Horizon. Це ім'я, якому музиканти продовжують довіряти за чудовий звук та довговічність.