Як стати партнером, прайс

Компанія LuxPRO системний інтегратор та дистрибютор з великим асортиментом продукції в Україні, пропонує Вам співпрацю і готова почати працювати з Вами по всьому спектру пропонованих нами товарів.

Для початку роботи Вам необхідно заповнити анкету. Коректно заповнена анкета дозволить швидко відкрити Вам доступ до інформації про стан складу, надходження товарів та іншої важливої інформації, що сприяє активному розвитку співробітництва між нашими компаніями.

Протягом двох робочих днів після відправки заявки, Ви отримуєте повідомлення про готовність співпрацювати з необхідною контактною інформацією та координатами менеджера, закріпленого за Вашою компанією.

* Обов'язково для заповнення
ПІБ
Ваш E-mail
Контактний телефон
Компанія
Офісний телефон
Сайт
Місто

Базові умови роботи з LuxPRO:

Нам дійсно важливо, щоб наші партнери досягали успіху разом з нами, тому умови співпраці обговорюються індивідуально в кожному конкретному випадку. При наданні партнерських умов ми орієнтуємося на довгострокову спільну роботу,   надаючи пріоритет сумарним оборотам і категоріям клієнтів.

Нашою компанією пропонується 3 рівня партнерських відносин.

Статус - Партнер передбачає 15% знижки на основні групи товарів компанії LuxPRO. Надається постійним клієнтам з початковим сумарним оборотом від 100 000 грн. 

                                  Категорія: інсталятори, прокатні компанії, (арт) директори профільних  закладів, івент агенства, інтернет-магазини.

Статус - Дилер А передбачає 20% знижки на основні групи товарів компанії LuxPRO з сумарним оборотом 25 000 грн щомісяця.

                                  Категория: інсталятори, роздрібні магазини, & nbsp; прокатні компанії, івент агенства, інтернет-магазини.

Статус - Дилер В передбачає 30% знижки на основні групи товарів компанії LuxPRO з сумарним оборотом 50 000 грн щомісяця. 

                                  Категорія: роздрібні і оптові магазини, & nbsp; прокатні компанії, івент агентства, спеціалізовані інтернет-магазини.

На неосновні групи товарів партнерів компанії LuxPRO (незалежно від наданого статусу партнерства) передбачається 10% знижка.

Для наших партнерів постійно проводяться різні акції, що стимулюють збут і просування пропонованих товарів. Гарантійна та сервісна підтримка товарів здійснюється потужної сервісною службою знаходиться на базі технічного центру LuxPRO.  Ми здійснюємо оперативну доставку товару в усі великі міста України.

Більш детальну інформацію Ви зможете отримати при оформленні договірних відносин про співпрацю.

Усi питання, пов'язані з початком співпраці з компанією LuxPRO, Ви можете задати співробітникам відділу продажів і розвитку, зателефонувавши за телефоном +38 (044) 221-11-48 або будь-якого іншого зазначеного в розділі контакти.

Загальна інформація для наших клієнтів: 

Інформація про товари та послуги пропонованих компанією LuxPRO постійно оновлюється, для більш детального ознайомлення, надішліть запит за такою формою:

* Обов'язково для заповнення
Місто
ПІ по Б
Ваш E-mail
Контактний телефон
Коментар
Які групи товарів
вас цікавлять?
Архітектурне освітлення