Акустика RBH Sound

Продукція компанії RBH Sound включає вбудовані і стельові, що вбудовуються в стіну колонки, що окремо стоять колонки, сабвуфери, зовнішні колонки, підсилювачі, аксесуари для установки аудіо дистриб'юторської продукції (кронштейни, тилові колонки, підставки і т.д.). Продукція RBH Sound використовується на різних ринках, включаючи будівництво, модернізацію та переобладнання. Бренд також є одним з небагатьох виробників аудіо-продукції, які до сих пір пропонують серію продуктів, вироблених в США

Місія бренду

Незважаючи на те, що існує безліч виробників акустичних систем, RBH Sound унікальна тим, що є однією з небагатьох компаній з виробництва високопродуктивних акустичних систем. У той час як інші компанії продалися більш великим корпораціям, RBH Sound вирішила залишитися в приватному володінні. Це дозволяє бренду бути гнучким і реагувати на постійно мінливі потреби ринку аудіо.

Для цього RBH Sound розробляє і проектує всю продукцію на власній технологічній базі. Крім того, продукція RBH Sound постійно тестується і перевіряється.

Історія RBH Sound

Компанія RBH Sound, заснована в 1976 році, є виробником високопродуктивної аудіотехніки для житлових і комерційних приміщень. Первісною бізнес-моделлю компанії була модель OEM-виробника. RBH Sound поставляла акустичні системи деяким відомим виробникам на ринку житлових і комерційних приміщень, серед яких McIntosh, Fosgate, Parasound і JBL. На додаток до надання готового продукту цим компаніям, RBH Sound також надавала аудіо інжиніринг та консалтингові послуги.

У 1986 році бізнес-план компанії було змінено, і вона переїхала в штат Юта, і основний акцент змістився з відносин з виробниками комплектного обладнання на створення впізнаваності бренду.

Метою RBH Sound є виробництво кращих продуктів в кожній категорії. У RBH Sound якість звуку і збірки мають першорядне значення. Компанія постійно шукає нові технології і поліпшення, які дозволять її залишатися лідером галузі.