Мережеві фільтри, подовжувачі

Мережеві фільтри Monster це пристрої, які можуть придушити радіочастотні перешкоди, накладені на основну криву напруги живлення, що ведуть до помилок в обробці і передачі даних. Причинами перешкод можуть бути працюючі поблизу кондиціонери, лампи денного світла, пристрої з імпульсними блоками живлення. Мережеві фільтри Monster також пригнічують високовольтні викиди високих енергій (короткочасні, до 5 мс, підвищення напруг в 1,5 і більше разів), накладені на основну криву напруги живлення. Причина таких викидів - удар блискавки, робота знаходяться поблизу електродугових і електрогідравлічних установок. Наслідки - необоротне руйнування апаратури.

Мережевий фільтр Monster відрізняється від найпростішого імпульсного блоку живлення відсутністю інвертора та акумулятора. При покупці мережевого фільтра Monster - ви купуєте гарне доповнення до імпульсного блоку живлення. Мережевий фільтр Monster часто купують та використовують як фільтри-розгалужувачі («трійники»), коли до однієї з розеток фільтра підключається джерело (для комп'ютера та монітора), до іншої - принтер, до третьої - сканер та т.д.

У нас можливо вибрати і купити Мережеві фільтри по виправданій ціні в онлайн каталозі музичного обладнання ЛюксПро з доставкою в усі регіони України. Также, замов сценічні бліндери таких брендів як: Emiter-S, ParkAudio, . Магазин LuxPRO привозить покупцям в регіонах: Одеса, Черкаси, Житомир, а також інші міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник