Кабельна продукція Inakustik

Inakustik - компанія, яка займається маркетингом і розробкою інноваційних hi-fi, відео та мультимедійних аксесуарів. Ін-акустик - німецький виробник з більш ніж 30-річним досвідом роботи в області високоякісних кабелів і аксесуарів за розумними цінами. Бренд має безліч патентів на спеціальні методи прокладки кабелів, такі як концентрична мідна структура, що піднімає акустичні кабелі вище конкурентів в тому ж ціновому діапазоні.

Про бренд Inakustik

З 1977 року на ринку представлено більше 22 000 найменувань продукції, склад площею 2 000 м, власна виробнича одиниця, розташована в центрі Європи. Те, що починалося як компанія з трьох осіб, переросло в компанію з більш ніж 50 співробітниками, всі вони поділяють велику пристрасть до чистого звуку і відео.
 
AV-Connection від In-acoustics може стати хорошим доповненням, в тому числі і до популярних акустичним кабелям Supra і за якістю порівнянний з AudioQuest, Chord, NordOst і іншими High-end брендами кабелів.
 
З новими акустичними кабелями, в тому числі із серії Inakustik Referentz, у Inakustik з'явилися зовсім нові можливості для спеціальної оконцовкі акустичних кабелів для будь-яких цілей, причому за дуже вигідною ціною в порівнянні з готовими заводськими кабелями і багатьма іншими марками кабелів на ринку.