Апаратура для обробки звуку SIMPLE WAY

Європейська компанія Simple Way Engineering заслужила визнання на ринку акустичної продукції як сучасний, відповідальний виробник студійної та концертної аудіоапаратури, що користується попитом у провідних звукорежисерів та музикантів, які цінують чисте та чесне звучання з мінімальними спотвореннями

Бренд Simple Way відомий, перш за все, дибоксами - так називаються пристрої для посилення, передачі та перетворення несиметричного сигналу на симетричний з подальшим відправкою на мікшер або загальний підсилювач. Усунення небажаних спотворень, звичайних за такої передачі без дибокса, призводить до значного розширення динамічного діапазону і до більш чистого звучання.

Відомості про бренд Simple Way та особливості продуктів

Компанія Simple Way Engineering була створена в Латвії в 2013 році інженером-електронником В. Єрьоменко та звукорежисером П. Глушковим, а вже через кілька років дибокси активно продавалися в європейських країнах та державах СНД. Висока якість і чудова функціональність продуктів пояснювалися серйозним досвідом у розробці Hi-End апаратури, наприклад – саме звідти було запозичено модуль дискретного посилення та перероблено з урахуванням потреби нового пристрою передачі чистого, неспотвореного сигналу.

Ключовою особливістю дибокси Simple Way вважається посилення без загальних зворотних негативних зв'язків, а також практична повна відсутність спотворень при передачі басових нот, чим зазвичай грішать дибокси конкурентних компаній. Також цікавою якістю нового пристрою виявилася універсальність приладу – він може працювати від будь-якого джерела фантомного живлення.

Компанія також відрізняється від конкурентних фірм відкритістю при освітленні власних технічних рішень – на сайті Simple Way докладно пояснюються принципи роботи пристроїв та переваг таких систем.

Дибокси Simple Way в інтернет-магазині LuxPRO

У ЛюксПро пропонуються дибокси з різних популярних серій, що випускаються Simple Way Engineering – всі пристрої розроблені та виготовлені на основі схем, що усувають спотворення звуку під час передачі від музичного інструменту на мікшерний пульт. Відомі звукорежисери, що працюють із сучасними зірками естради та рок-музики, одноголосно відзначають максимальну чіткість та чистоту звукового сигналу, надійну функціональність роботи приладу та зручну компактність – для гастрольних поїздок такий фактор є важливим.