Аудіо обладнання DAP Audio

Популярність бренду DAP audio прийшла не відразу. Компанії розробників акустичного обладнання довелося чимало потрудитися для того, щоб зуміти конкурувати з найвідомішими фірмами. Однак результат перевищив усі очікування. На сьогоднішній день продукція представлена: професійні акустичні системи, мікшери, мікрофони, CD-програвачі, підсилювачі потужності, рекові кейси та стійки.

Популярність бренду DAP audio прийшла не відразу. Компанії розробників акустичного обладнання довелося чимало потрудитися для того, щоб зуміти конкурувати з найвідомішими фірмами. Однак результат перевищив усі очікування. На сьогоднішній день продукція DAP audio популярна не тільки в середовищі звичайних користувачів акустикою, але і серед професіоналів різного профілю.

Основні вектори розвитку компанія DAP audio

Бренд є окремим підприємством відомої фірми Highlite, яка виробляє освітлювальну техніку. Фірма DAP audio вже більше десяти років займається розробкою надійного акустичного обладнання, намагаючись якомога ефективніше створити улюблене всіма співвідношення ціни і якості.
 
Акустика даного бренду популярна, як ми вже сказали, не тільки в середовищі звичайних користувачів. Багато заходів світового рівня організовувалися допомогою обладнання даної фірми. Наприклад, DAP audio стала компанією, яка забезпечувала акустичними системами і інший звуковий технікою фестиваль Studio 100 Zomerfestival, який проходив в Бельгії. Також бренд був задіяний як технічний спонсор одного з дитячого Євробачення.
 
Багато європейських канали підтримують співпрацю з фірмою DAP audio, яка поставляє на телевізійні шоу надійну акустику різного типу. Таким чином, фірма є однією з найбільш затребуваних на ринку акустичного обладнання.

Основні товарні категорії DAP audio в інтернет-магазині LuxPRO

В інтернет-магазині LuxPRO пропонує вибрати і купити надійну техніку від даного бренду - з широкого модельного асортименту. Основні товарні категорії представлені наступним чином:
• акустика двох типів - пасивна та активна;
• акустичні монітори для проведення концертних заходів, обладнання студій звукозапису і т.д .;
• системи оповіщення, зазвичай встановлюються в якості протипожежних сигнальних установок;
• мікрофони для студій - надійні пристрої, що дозволяють записувати максимально якісний звук;
• звукові процесори, мікшерні пульти для більш комфортного управління акустичним обладнанням.
 
Аудіо-техніка від DAP audio налічує ще близько десятка додаткових категорій. Кожен клієнт буде приємно здивований таким широким асортиментом і доступними цінами. Інтернет-магазин LuxPRO також пропонує швидку доставку товарів в будь-який регіон країни.