Звукознімачі для гітар GRAPH TECH

Компанія Graph tech вже більше 30 років разом з музикантами веде розробки в області удосконалення гітарної фурнітури і аксесуарів. Результатом такої співпраці стали розробки матеріалів і компонентів, що дозволяють розкрити і розширити потенціал і можливості інструменту. До таких розробок відносяться унікальні матеріали TUSQ, TUSQ XL, BLACK TUSQ XL, NUBONE, які мають воістину вражаючими властивостями

Про бренд GRAPH TECH

Компанія Graph tech вже більше 30 років разом з музикантами веде розробки в області удосконалення гітарної фурнітури і аксесуарів. Результатом такої співпраці стали розробки матеріалів і компонентів, що дозволяють розкрити і розширити потенціал і можливості інструменту. До таких розробок відносяться унікальні матеріали TUSQ, TUSQ XL, BLACK TUSQ XL, NUBONE, які мають воістину вражаючими властивостями.

MIDI- і пьезосістемах GHOST systems дозволяють використовувати поліфонічні звукосниматели для роботи з MIDI, перетворюючи вашу гітару в цілий оркестр з можливістю звучання духових, ударних або клавішних інструментів (Hexpander). Також можна отримати кристально чистий акустичний звук на вашій електрогітарі (Acoustiphnic), а при бажанні поєднати обидві функції.

Продукцією Graphtech користуються провідні артисти і виробники гітар у всьому світі. Крім цього, всі товари доступні для установки в якості аксесуарів або запасних частин, які допоможуть поліпшити інструмент.

Основні товарні категорії фірми GRAPH TECH

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує купити надійну модель акустики і інструментів від даного бренду, які представлені в широкому асортименті і за цінами на демократичному рівні. Основні товарні категорії представлені в наступному списку:

  • комплектуючі для електро і бас - гітар;
  • електрогітари;
  • бас - гітари.