Рідина для генераторів диму

 • Рідина для генераторів диму вибрати в принципі не складно. Коли до нас звертаються вперше за покупкою заправки в генератор диму, ми рекомендуємо взяти "на пробу" кілька варіантів, за різними виробникам і провести особисте ознайомлення в ході роботи. Як правило наші постійні клієнти купують найбільш полюбилися торгові марки, серед яких лідерами є: Antari, BIG, Chauvet, Sfat, SFI і звичайно ж Universal Effects. Для того, що б правильно вибрати необхідний тип рідини Ви повинні розуміти, який ефект планується досягти і куди важливіше в цьому питанні потрібно правильно здійснити підбір генератора диму.

 • Генератори диму, використовувані в шоу бізнесі, відрізняються не тільки маркою виробника, а в першу чергу своїм призначенням, потужністю насоса і дальністю розсіювання диму. Далі ми розповімо Вам, як правильно вибрати рідина, яка використовується в генераторі для виробництва дрібнодисперсного ефекту диму.

  Рідина для генераторів диму: класифікація та порядок підбору

  Звертаємо Вашу увагу, що для отримання потрібного концентрату задимленості в приміщенні, необхідно правильно використовувати тип рідини пропонований в нашому асортименті в залежності від щільності видається диму. Рідина для створення дрібнодисперсного ефекту диму використовувана для генераторів спеціальних ефектів можна умовно розділити по концентрації виробленого диму на такі типи:
  • легкої щільності - як правило, забарвлену в жовтий колір;
  • середню по щільності - як правило, забарвлену в червоний колір;
  • важкої щільності - як правило, забарвлену в синій колір.
  Для невеликих і слабо провітрюваних приміщень рекомендуємо використовувати легкий дим. Для великих і відкритих площ використовується важкий дим, середній дим - є самим затребуваним - його можна використовувати, як в малих, так і великих приміщеннях, регулюючи насиченість кількістю виробленого диму. Використовуючи правильно підібраний комплект, Ваш генератор диму а вірніше вироблений ним штучний дим створить неповторний забарвлення Вашого шоу.
   
  Якщо говорити про бренди, то ми як правило рекомендуємо до використання в 1-у чергу якісну і сертифіковану рідину Universal Effects (Франція), яка відповідає всім вимогам сучасної рідини для генератора рідини. Ціна на цей бренд як правило в 3 рази вище від пропонованих вітчизняних аналогів.
   
  Рідина Universal Effects (Франція) можна умовно розділити по концентрації виробленого диму, на - легку, середню і важку. Для невеликих приміщень рекомендуємо використовувати легкий дим Universal Effects ST-Smoke Fluid Light 5L. Для великих і відкритих площ використовується важкий дим - Universal Effects ST-Smoke Fluid High-Density 5L, Середній дим - є самим затребуваним Universal Effects ST-Smoke Fluid Medium 5L - його можна використовувати як в малих так і великих приміщеннях, регулюючи насиченість кількістю виробленого диму.
   
  Якщо для Вас потрібна оптимальна рідина щодо ціна / якість, тоді рекомендуємо SFI, це український виробник, що пропонує всі сертифікати на свою продукцію. Даний вид товару завжди в наявності в нашому шоу румі, Ви можете відвідати наш офіс і вибрати будь-якої концентрації розчин.

  Експлуатація та обслуговування генераторів спеціальних ефектів

  Не забувайте також про те, що генератор диму вимагає догляду і періодичного обслуговування або простіше кажучи чистки. Особливо це актуально, якщо довго не використовувати генератор диму. Для цього ми пропонуємо концентрат для чистки генератора CJ250 Chauvet і FOG CLEAN BIG. Інструкцію щодо їх використання читайте в характеристиках або звертайтеся в наш сервісний центр за безкоштовною консультацією.
   
  У Вас залишилися ще питання, тоді звертайтеся до консультантів компанії LuxPRO, які будуть намагатися дати вичерпну відповідь по підбору цікавить вас обладнання а наша програма лояльності та оперативна доставка зробить вашу покупку швидкою і економічною!

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.