Обладнання для музикантів і діджеїв PRODJ

Український бренд PRODJ існує з 2006 року і об'єднує мережу магазинів професійного DJ-обладнання з іншими напрямками цієї сфери – наприклад, у бренд також входять школи навчання ді-джеїв, саунд-продюсерів, dj-радіо, а також прокат сценічного та студійного обладнання, тощо

Використання передових технологій для створення розгалуженої мережі дистрибуції, франчайзингу, рекордингу та ін. базується на високому професіоналізмі талановитих співробітників, на стабільному постачанні DJ-обладнання від виробників світового рівня та на прагненні активно розвиватися в майбутньому.

Відомості про компанію PRODJ

Метою PRODJ є встановлення гармонійної комунікації між виробниками dj-обладнання, дистриб'юторами та музикантами, ді-джеями та просто талановитими людьми – саме для цього створюються численні успішні проекти відповідних напрямів розвитку компанії. Продаж професійного DJ-обладнання здійснюється через інтернет-магазини та власну торговельну мережу, а також через представницькі шоу-руми та відділи.

З іншого боку, саунд-продюсери та ді-джеї-початківці отримують якісне навчання у спеціально створеній школі, а нічні клуби, концертні зали та організації завжди можуть звернутися за послугами прокату сценічного обладнання або за покупкою таких пристроїв та аксесуарів.

PRODJ здійснює проведення професійного звукозапису, займається захистом авторських прав та іншими видами діяльності, що супроводжують музику та творчість. Однак найважливішим фактором є співпраця компанії з провідними виробниками музичного обладнання, інструментів та аксесуарів – PRODJ офіційний дистриб'ютор та дилер брендів Apple, Magma, Panasonic, Behringer та багатьох інших відомих компаній-виробників сценічного обладнання.

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує товари від торгового бренду PRODJ.

Асортимент магазину ЛюксПро включає наступні товари марки PRODJ:

  1. Студійні монітори для забезпечення точного та чистого звучання в студіях звукозапису – функції пристроїв включають мікшування, контроль та відстеження аудіосигналу.
  2. Акустичні комплекти для систем звукопідсилення на відкритих майданчиках, а також у караоке-барах, ресторанах, для гастрольних виступів та ін.
  3. Стійки для моніторів виконані відповідно до вимог безпеки та комфорту ді-джеїв під час виступів та репетицій – стійкість, надійність та зручність конструкції гарантують вам нормальну роботу пристроїв та музикантів на сцені.

Компанія PRODJ пропонує обладнання, яке допоможе кожному музикантові здійснити головну місію – ми живемо, щоб грати та граємо, щоб жити.