Планшети Blackview

Blackview не найвідоміший китайський виробник смартфонів, але компанія є на ринку вже кілька років і має у своєму асортименті десятки моделей. Історія компанії розпочалася у вересні 2013 року, коли підприємець Сюй Мін (Девід Сюй) заснував Blackview. Він вважає, що якісні смартфони не обов'язково повинні бути дорогими, та й взагалі пристрої Blackview зазвичай недорогі (про якість поговоримо нижче)

Про бренд Вlackview

Слоган компанії – смартфони для всіх (смартфон для всіх). Вказівка на те, що вони роблять продукти в різних сегментах, тому що у них є дешеві моделі та захищені середні речі та відносно дорогі пристрої з гарною батареєю.

До речі, Blackview переважно відомий безпечними пристроями, такими як BV5000, BV6000 і т. д. Це дуже популярна лінія. Компанія розуміє, що важливо зацікавити закордонних покупців та інвесторів, тому бере активну участь у різних виставках. Так, у лютому-березні цього року Blackview мав свій стенд на MWC 2017 у Барселоні, також компанію періодично можна побачити на заходах рангом нижче, наприклад, у Гонконгу.

Основні товарні категорії фірми Вlackview

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує купити надійну модель планшетів від цього бренду, які представлені у широкому асортименті та за цінами на демократичному рівні. Основні товарні категорії представлені у наступному списку:

  1. Планшети.