Лазерна техніка RGD

Лазерна техніка користується в сучасних розважальних шоу і заходах великим попитом. Будь-яка вечірка або концертне захід супроводжується дивними лазерними малюнками і візерунками. Інтернет-магазин LuxPRO пропонує українцям своє бачення надійної лазерної апаратури - компанію RGD, яка є одним з лідерів світового ринку з виробництва надійних шоу-установок. Лазерні шоу системи RGD: анімаційні лазери, заливальні і міні системи для лазерного шоу уявлення будинку, кафе, ресторані, нічному клубі

Компанія RGD: основні напрямки діяльності

Країна-виробник лазерних систем - Китай. Китайське виробництво такої техніки сьогодні вийшло на новий рівень і успішно конкурує з європейськими та американськими фірмами. Бренд RGD не є винятком, скоріше навпаки - високий ступінь довіри серед клієнтів з усього світу обумовлюється грамотним підходом розробників до виготовлення продукції і доступною ціною.

Етапи виробництва кожної моделі відслідковуються різною групою інженерів і технологів. На першому етапі в хід йде команда розробників - кожна конкретна модель проектується, вираховуються всі ризики, всі показники працездатності і т.д. Далі в хід вступає високотехнологічне обладнання - верстати і обчислювальні прилади. Після цього - найголовніший етап виробництва. Спеціальний відділ тестує моделі на предмет несправностей і будь-яких неточностей.

На світовий ринок в результаті виходять надійні моделі, які відрізняються високим показником зносостійкості, багатофункціональності та за демократичною ціною. Ціна обумовлюється недорогим виробництвом, але одночасно максимально якісним.

Продукція компанії RGD в інтернет-магазині LuxPRO

В інтернет-магазині LuxPRO лазерні установки від RGD представлені в широкому спектрі вибору. Для кожного українського користувача підібрані моделі для різних типів приміщень, обладнання різних розмірних характеристик, а також кілька цінових категорій.

 

Купити конкретну модель лазерної техніки RGD кожному українцеві можна з можливістю доставки в будь-яке місто.