Аксесуари для сучасних ді-джеїв Nanuk

NANUK проектує і виготовляє чохли для агресивного середовища. Канадський бренд спеціалізується на випуску якісних кейсів з високим захисним коефіцієнтом. NANUK вважає, що немає кращого місця, ніж в холодних, суворих умовах Канади, щоб зробити кейси, які захищають цінне обладнання.

 Ключові особливості продукції від NANUK

1. Чудовий дизайн
 
М'які кути і скошені кромки зливаються з сильними характерними лініями, створюючи дизайн, який є таким же сучасним, міцним і надійним.
 
2. Чудова система замикання Powerclaw
 
Забезпечуючи надійний захист вашого обладнання від впливів навколишнього середовища, запатентована NANUK система засувки PowerClaw використовує стискуюче зусилля, щоб щільно закріпити весь корпус. Вбудовані ковзаючі замки забезпечують додаткову безпеку, запобігаючи відкриття кейса під час транспортування або в разі його падіння. Надміцна нейлонова конструкція гарантує, що речі залишаться в безпеці, куди б Ви не йшли.
 
3. Водонепроникний та пилу корпус
 
Захисні футляри NANUK затребувані при проведенні пошуково-рятувальних операцій, морських перевезень і дайвінгу. Це обумовлено їх надійної гідроізоляцією, яка чинить опір деформації і втоми. NANUK забезпечує довговічну, водонепроникну герметичність.
 
4. Нерушима і легка смола NK-7
 
Захисні футляри NANUK із закругленими кутами, товстими стінками і негабаритним деталями виконані зі смоли NK-7. NANUK створений для виживання в будь-яких умовах. Смола NK-7 - це амортизатор, що запобігає пошкодження корпусу і, що більш важливо, його делікатного вмісту.
 
5. Довічна гарантія
 
Кейси NANUK підходять і сертифіковані як мінімум для 100 авіаперевезень, витримують сильні удари, які можуть статися під час перевезення, екстремальну виброустойчивость, опади, занурення в воду і високу температуру.
 
. М'яка рукоятка
 
Для максимального комфорту і довговічності на кожному корпусі NANUK, незалежно від розміру або серії, передбачена м'яка рукоятка. Рама рукоятки виконана з тієї ж легкої і міцної смоли NK-7, що і у інших твердих футлярів. Ручка покрита м'яким матеріалом, що робить її більш зручною при носінні.
 
7. Поліуретанові гладкі колеса
 
Мобільність є основною перевагою, особливо при транспортуванні громіздкого обладнання. Всі кейси NANUK WHEELED і LONG поставляються з полікарбонатними колесами, відлитими з поліуретану.