Лампи SUNUV

Бренд SUNUV належить китайській компанії SHENZHEN UVLED TECHNOLOGY, яка вважається найбільшим виробником УФ-ламп для манікюру та педикюру – заводом компанії на ринок поставляється понад 40% від усього обсягу подібних світлодіодних пристроїв

Налагоджена система перевірки продукції перед відвантаженням постачальникам дає гарантію безперебійної роботи будь-якої лампи для нігтів – у компанії діють стандарти моніторингу виробництва та перевірки готових ламп (проводиться шість тестів тривалістю чотири години кожен, а також п'ять різних перевірок на якість кожної лампи)

Про компанію SHENZHEN UVLED TECHNOLOGY

Компанія була створена в 2012 році в м. Шеньчжень – тут розташовані виробничі потужності та ціла будівля штаб-квартири, де розміщуються відділ розробки дизайну та технологій, а також численні офіси інженерів-розробників електрообладнання.

Бренд SUNUV є одним з пріоритетних напрямків виробництва компанії, окрім високоякісних ламп для манікюру, завод виробляє освітлювальне обладнання для інших сегментів ринку – наприклад. УФ-друк, медицина, боротьба з підробками та ін. Ультрафіолетові лампи необхідні сьогодні в різних галузях діяльності людини, і SHENZHEN UVLED TECHNOLOGY напружено працює для задоволення потреб у цих пристроях. Наприклад, лише УФ-ламп для манікюру тут виготовляють понад 16 моделей, загальна кількість продукції становить до 4 мільйонів виробів на рік.

У процесі виробництва діють 15 стандартів збирання продукції, тому кількість шлюбу на заводі мінімальна, а в торговельну мережу ультрафіолетові лампи надходять лише після проходження найсуворішої перевірки, що складається з кількох етапів.

Прагнення компанії SHENZHEN UVLED TECHNOLOGY до ідеальної якості виготовлення своєї продукції, постійне впровадження інноваційних матеріалів та технологій виробництва вивели бренд SUNUV до найпоширеніших і найзатребуваніших марок УФ-ламп у світі.

Лампи SUNUV в інтернет-магазині LuxPRO

Продукція бренду затребувана як у манікюрних кабінетах, так і в престижних салонах краси, а також серед покупниць у різних країнах, які воліють самостійно доглядати нігті.

Простота управління, надійність пристрою в будь-яких умовах, компактні розміри та низький рівень споживання електрики при надзвичайно високій продуктивності завоювали вдячність споживачів, які небезпідставно чекають від ламп SUNUV подальшого вдосконалення.