Студійне та театральне світлове LED обладнання Stage LUX

Бренд Stage LUX належить китайській компанії Pro Lux, яка вважається лідером виробництва світлових приладів в Азії, а також одним із найнадійніших постачальників світлової продукції на європейський ринок. Асортимент лінійки Stage LUX складається з професійного світлового обладнання для застосування в театрах, і всі продукти мають широкий попит у кінцевих споживачів різних країн світу

Відомості про компанію Pro Lux

Компанія була створена в 2009 році, випустивши невелику серію світлових приладів, а сьогодні виробничі потужності Pro Lux становлять понад 2 тисячі м2, де працюють висококласні інженери-проектувальники, майстри та робітники, що створюють новітні моделі продуктів.

Китайська компанія за роки роботи зруйнувала міф про неякісні технічні продукти, що виготовляються в регіоні і відкрила не тільки філії заводу в Азії, а й європейські торгово-сервісні представництва.

Серії світлових приладів розробляються з урахуванням потреб ринку – компанія виробляє освітлювальне обладнання для нічних клубок та кінотеатрів, для дискотек та концертних майданчиків, для видовищних заходів формату open-air та для телевізійних студій. Серед асортименту продукції найбільший попит мають світлодіодні прожектори різних модифікацій, які відзначені багатьма престижними нагородами міжнародних рейтингів у цьому ринковому сегменті.

Сьогодні серія театральних прожекторів під брендом Stage LUX налічує десятки різних типів освітлювальних приладів, що відрізняються чудовою якістю, надійною функціональністю, економічністю та сучасним стилем дизайну. Саме тому продукція бренду успішно конкурує над ринком світлового устаткування з аналогічними пристроями інших компаній.

Інтернет-магазин LuxPRO представляє бренд Stage LUX

ЛюксПро пропонує шановним покупцям світлодіодні панелі виробництва компанії Pro Lux, які використовуються для освітлення сцени. Різні технічні характеристики дозволять кожному споживачеві знайти в цій категорії найкращий варіант театрального прожектора, враховуючи інтенсивність світлового потоку, площу екрану приладу, вагу та ін.

Усі прожектори оснащені спеціальними стулками, що захищають екран пристрою, а світловий потік забезпечують сучасні монохромні діоди, у т.ч. - І білого кольору. Світлові прилади відповідають європейським стандартам якості, і з цими пристроями ви зможете створювати чудові світлові шоу.