Накладні навушники

Що таке - накладні навушники?

Накладні навушники - це тип навушників, які повністю або частково закривають вуха користувача ззовні. Їх основна особливість полягає в наявності амбушурів, що представляють собою накладки великі та м’які. Завдяки цьому вдається забезпечити комфортне прилягання без перетискання.
 
Накладні навушники зазвичай використовуються для слухання музики, перегляду фільмів, геймінгу та інших аудіо- та відеорозваг. Вони надають досить хорошу звукову ізоляцію завдяки своїм амбушурам, що допомагає зануритися у відтворюваний звуковий контент і відокремлює користувача від навколишнього шуму.
 
Вони можуть бути як дротовими, так і бездротовими (Bluetooth). Ціна на такі пристрої напряму залежить від наявних функцій та якості відтворюваної музики. Фактично, кожен користувач зможе знайти варіант, який задовольнить його потреби та бюджет.

Особливості накладних навушників

Якщо розглядати конструкцію накладних навушників, то чітко зрозуміло, що вони складаються з чашок, які накладаються на вуха та притискаються до них. Для міцності конструкції є спеціальне пластикове узголів’я. Виробники навушників даного типу вдало шукають компроміс між надійним кріпленням навушників та збалансованим тиском на голову під час тривалого прослуховування. Більш дешеві моделі рідко задовольняють обидві умови, проте починаючи з середньої цінової категорії критерії якості та комфортності навушників дотримані.
 
Також головною особливістю накладних моделей пристроїв є наявність хорошої шумоізоляції. Вона напряму залежить від матеріалу, з якого виготовляють амбушюри та щільності прилягання їх до голови. Компактність не є перевагою цих приладів. Більшість моделей доволі об’ємні. Проте, є складні варіанти, які надійно впаковуються в невеликий футляр.
 
Серед їх переваг варто виділити:
  • чудову якість звуку через використання в розробці сучасних та великих динаміків з підтриманням широкого спектру частот;
  • можна використовувати під час тривалих прослуховувань через допустиму відстань між динаміком та барабанною перетинкою користувача;
  • адаптивні під потреби користувача;
  • наявність компактних моделей;
  • насиченість звуку, яка досягається комбінацією якісних комплектуючих та систем шумоізоляції. 
Серед недоліків таких моделей перед іншими типами можна виділити хіба що габарити та трохи більшу вагу. Проте, це справедлива плата за якість та масштабність отриманого звуку.

Чому варто купити накладні навушники в нашому інтернет магазині LuxPRO.UA?

Наш інтернет магазин на ринку вже багато років. За цей час ми зарекомендували себе як надійний продавець якісної стерео техніки будь-якого типу. Всі наші товари, включно з вищезазначеним товаром якісні та перевірені. Сотні клієнтів вже користуються нашими пристроями та відзначають хороший звук та довгий термін служби.
 
Наш сайт ідеально адаптований під потреби користувача. Всі навушники відсортовані за типами. Також є можливість додатково впорядкувати товари по ціні, бренду та кольору або інших потрібних характеристиках.
 
У випадках, коли функціоналу сайту не достатньо користувач завжди може звернутись до наших менеджерів за допомогою. Ми чудово орієнтуємось у нашій продукції, а тому готові підібрати ідеальну модель, яка відповідатиме вашому бюджету та потребам.

Ми пропонуємо вам підібрати і придбати Накладні навушники за доступною вартістю в онлайн каталозі звукового обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, Ви можете замовити Рознімна планка для корпусу акустики таких брендів як: PERFECT, Tascam, HALO. Інтернет магазин ЛюксПро виконує доставку клієнтам в регіонах: Київ, Черкаси, Бердянськ і в ін. міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Тип навушників