PreSonus професійне музичне обладнання

 PreSonus® Audio Electronics, Inc., заснована в 1995 році, є провідним розробником і виробником аудіозаписів і програмного забезпечення для живого звуку, обладнання та відповідних аксесуарів. Програмне забезпечення PreSonus, мікрофонні попередні, сигнальні процесори, цифрові аудіоінтерфейси, цифрові мікшери, поверхні управління, студійні монітори, гучномовці та інші продукти використовуються у всьому світі для запису, звукопідсилення, трансляції, звукового дизайну і інтернет-аудіо. Головний спеціаліст зі стратегії PreSonus Джим Одом, музикант, продюсер і випускник LSU з електротехніки, об'єднав компанію з випускником інженерних наук LSU і нинішнім віце-президентом PreSonus інженера Брайана Сміта. Метою Одом і Сміта було створення професійних і доступних музичних інструментів для музикантів і звукорежисерів

Основні етапи розвитку бренду PRESONUS на світовому ринку

PreSonus® Audio Electronics, Inc., заснована в 1995 році, є провідним розробником і виробником аудіозаписів і програмного забезпечення для живого звуку, обладнання та відповідних аксесуарів. Програмне забезпечення PreSonus, мікрофонні попередні, сигнальні процесори, цифрові аудіоінтерфейси, цифрові мікшери, поверхні управління, студійні монітори, гучномовці та інші продукти використовуються у всьому світі для запису, звукопідсилення, трансляції, звукового дизайну і інтернет-аудіо.

Головний спеціаліст зі стратегії PreSonus Джим Одом, музикант, продюсер і випускник LSU з електротехніки, об'єднав компанію з випускником інженерних наук LSU і нинішнім віце-президентом PreSonus інженера Брайана Сміта. Метою Одом і Сміта було створення професійних і доступних музичних інструментів для музикантів і звукорежисерів.

PreSonus почав в гаражі Одома і незабаром перейшов на другий поверх меблів Causey в центрі міста Батон-Руж, штат Луїзіана, де він пробув протягом перших чотирьох років. Перший продукт PreSonus, 8-канальний компресор / обмежувач / вентиль з цифровим управлінням DCP8, привів до патенту на цифрове (MIDI) управління аналогової схемою. Воістину випереджаючи свого часу, DCP8 дозволив студійного інженеру вставляти 8 каналів аналогового стиснення, з можливістю зберігати, відкликати і автоматизувати налаштування - функції, які в той час були виявлені тільки в мікшерних консолях вартістю понад 100 000 доларів. Компанія продовжувала розробляти аналогові компресори / лімітери в самі ранні роки.

У 1999 році PreSonus перемістився в своє нинішнє місце в технологічному парку Baton Rouge Bon Carre. Тут PreSonus розробив і випустив такі інноваційні продукти, як DigiMax ™ (2000), який був першим 8-канальним мікрофонним підсилювачем з виходом ADAT; Центральна станція (2004), перший монітор зі зворотним зв'язком; і деякі з перших багатоканальних інтерфейсів FireWire, включаючи FireStation (2002), FirePod (2004) і FireStudio ™ (2006). PreSonus також створив серію мікрофонних передпідсилювачів і смуг каналів, зокрема, в тому числі твердотільний передпідсилювач XMAX ™ класу A і високоякісну трубну мікрофонну передпідсилювач ADL 600 і смугу каналу ADL 700.

PreSonus також розробив аудіо / MIDI-інтерфейс AudioBox ™ USB (2008). Це призвело до появи серії AudioBox VSL наступного покоління (2011), яка інтегрується з проривним програмним забезпеченням для мікшування та обробки сигналів з низькою затримкою.

У 2006 році KristalLabs Software Ltd., стартап-компанія, заснована Вольфгангом Кундрусом і Маттіасом Джуваном, почала працювати над Capture ™ і Studio One ® у співпраці з PreSonus. Партнерство принесло великі результати і було ще більш посилено, коли PreSonus Software Ltd, взяв на себе всі активи KristalLabs, включно з особистою експертизу її засновників і всієї команди розробників. Топ-оф-лайн Studio One Professional має інноваційний користувальницький інтерфейс з широким використанням двонаправленого перетягування і є першою крос-платформної 64-розрядної DAW, першої DAW, яка включає в себе веб-доставку SoundCloud ™ (2010) і пряму відправку в онлайн-продаж і маркетинг Nimbit® для онлайн-продажів (2012) і є першим DAW з повністю інтегрованим комплектом мастерингу. Студія One version 2 була випущена в кінці 2011 року.

У 2009 році компанія запустила серію цифрових мікшерів StudioLive ™, які включають інтерфейс FireWire і тісно інтегруються з підключеним програмним забезпеченням для запису в реальному часі PreSonus Capture (2009), Studio One Artist DAW (2009), програмним забезпеченням двонаправленого керування Virtual StudioLive (2010) , і програмне забезпечення контролю мікшування QMix (2012). У 2012 році PreSonus інтегрувала в Virtual StudioLive спеціальну версію аудіо-аналітичної технології Rational Acoustics високого класу Smaart, а ще одну в першу чергу.

Цифрові мікшери серії StudioLive-AI другого покоління, які включають технологію активної інтеграції (AI), запущені в 2013 році. Продукти PreSonus AI об'єднують потужний вбудований комп'ютер з великим об'ємом оперативної пам'яті і вбудованою дротової і бездротової мережею і дистанційним керуванням. Бібліотека програмного забезпечення StudioLive AI була розроблена з тією ж базою коду, що і операційна система AI mixer, що дозволило забезпечити безпрецедентний рівень інтеграції апаратно-програмного забезпечення, в тому числі можливість зберігати сцени мікшера в сеансах записи Capture і відкривати і редагувати сцени в Studio One з усіма параметрами, крім ревербераций і затримок.

У 2012 році PreSonus придбала онлайн-сервіс Nimbit® для онлайн-маркетингу, продажів і просування по службі, керуючи їм як дочірня компанія, що знаходиться в повній власності. У 2014 році PreSonus запустила перероблений Nimbit, представивши безпрецедентний, інтегрований набір функцій, які дозволяють музикантам управляти успішним бізнесом.

У 2013 році PreSonus придбала активи Notion Music, додавши в свою лінійку продуктів Notion ™ і Progression ™ музику і нотацію. Поняття дозволяє просто швидко писати ваші музичні ідеї, чути, як ваші результати відтворюються з чудовими оркестровими і іншими зразками, а також редагувати на Mac, Windows і iPad. У 2014 році компанія представила Notion 5 і Progression 3, перші великі поновлення, так як продукти приєдналися до сімейства PreSonus.

У 2013 році компанія вийшла на ринок студійного монітора з недорогий, професійної мережею Eris ™ і інноваційними моніторами Scepter ™ CoActual ™ вищого класу. Монітори Scepter CoActual використовують алгоритми Fulcrum Acoustic Temporal Equalization ™ (TQ ™) та новаторську технологію коаксіальних динаміків, розроблену гуру-коаксіальним спікером Fulcrum Девідом Ганнесс. Крім того, PreSonus представила студійний сабвуфер Temblor T10 в 2014 році.

Одночасно з студійними моніторами Scepter PreSonus представила серію гучномовців StudioLive-AI PA, в якій також використовується коаксіальний дизайн з технологією TQ і технологія PreSonus Active Integration для забезпечення звуку студійної якості в звуковій системі. Динаміки StudioLive-AI PA є ще один прорив, що забезпечує дуже високоякісну технологію гучномовців, провідну та бездротову мережу і інтегроване програмне забезпечення для дистанційного керування за доступними цінами.

У лютому 2014 року PreSonus перебрався в чудовий новий високотехнологічний штаб і дослідницький центр в 18011 Grand Bay Court в Батон-Руж. У червні 2014 року компанія оголосила про придбання WorxAudio, шановного виробника комерційних акустичних систем звукопідсилення.

Продовжуючи впроваджувати інновації в своїх нових розкопках, PreSonus представила аудіовізуальні інтерфейси AudioBox i-series для мобільних аудіо в липні 2014 року. AudioBox iOne і iTwo - це перші інтерфейси PreSonus, призначені для iPad, а також Mac і Windows. Одночасно PreSonus представила своє перше програмне забезпечення для запису для iOS, 2-доріжкового Capture Duo і 32-трекового захоплення для iPad - перші додатки для запису в форматі iOS, що дозволяють передавати музику на музику безпосередньо в Mac / Windows DAW (Studio One).

Сьогодні PreSonus продовжує розробляти різні інноваційні, професійні та доступні інструменти для індустрії музичних технологій / професійного аудіо, приділяючи особливу увагу тісно інтегрованого апаратно-програмному забезпеченню, надаючи системи з можливостями, що перевершують можливості тільки апаратного або програмного забезпечення.

 

Основні товарні категорії фірми PRESONUS в інтернет-магазині LuxPRO:

  • програмне забезпечення для живого звуку;
  • мікрофонні попередні;
  • сигнальні процесори;
  • цифрові аудіоінтерфейси;
  • цифрові мікшери;
  • поверхні управління;
  • студійні монітори;
  • гучномовці.