PreSonus професійне музичне обладнання

Заснована в 1995 році в Батон-Руж, штат Луїзіана, компанія PreSonus Audio Electronics є провідним розробником і виробником програмного забезпечення, апаратного забезпечення та супутніх аксесуарів для аудіозаписи і живого звуку. Програмне забезпечення PreSonus, мікрофонні попередні, сигнальні процесори, цифрові аудіоінтерфейси, цифрові і аналогові мікшерні пульти, контрольні поверхні, студійні монітори, гучномовці та інша продукція використовується в усьому світі для запису, посилення звуку, встановлених звукових систем, мовлення, звукового дизайну і Інтернет- аудіо.

Початковий продукт компанії PreSonus, DCP8 з цифровим керуванням, 8-канальний компресор / обмежувач, отримав патент на цифрове (MIDI) управління аналоговими схемами. Випередивши свій час, DCP8 дозволила студійного інженеру розмістити 8 каналів аналогового компресії, з можливістю збереження, автоматизації налаштувань, які в той час були знайдені тільки в мікшерних пультах вартістю понад 100 000 доларів США.
 
Компанія продовжила розробку аналогового компресора / обмежувача, потім розширила свою діяльність на такі інноваційні продукти, як:
 
• DigiMax (2000) - перший 8-канальний мікрофонний передпідсилювач з виходом ADAT;
• Central Station (2004) - перший моніторний контролер зі зворотним зв'язком;
• і одні з найбільш ранніх багатоканальних інтерфейсів FireWire;
• PreSonus також створив серію мікрофонних передпідсилювачів і канальних смуг, зокрема, напівпровідниковий передпідсилювач класу А XMAX;
• PreSonus 'AudioBox® USB (2008) став одним з найбільш продаваних USB аудіо / MIDI інтерфейсів в світі.

Системи мікшування PreSonus

Цифрові мікшерні пульти PreSonus StudioLive Series III, StudioLive AR і StudioLive Classic забезпечують комплексні, прості у використанні рішення для живих і студійних програм. Високоякісні компоненти забезпечують приголомшливе звучання, а повнофункціональна обробка доступна практично на кожному вході і шині. Вбудований інтерфейс записи, мережеві функції і тісно інтегроване програмне забезпечення забезпечують запис, редагування та комп'ютерне управління, включаючи одночасне бездротове дистанційне керування з ноутбуків, пристроїв iOS і Android.

Програмне забезпечення

Програмне забезпечення PreSonus допоможе вам реалізувати творче бачення від студії до сцени. Studio One і його простий у використанні процес перетягування заново визначають універсальність DAW, що дає змогу записувати, мікшувати, компонувати, продюсувати, майструвати і виконувати - все це за допомогою одного програмного забезпечення. Записуйте свої живі виступи за допомогою мікшерів StudioLive і Capture, а потім мікшируйте шоу в Studio One - зі збереженням всіх налаштувань StudioLive.