Картриджі Sumiko

Протягом майже 40 років SUMIKO надає кращий набір картриджів для фонопріемніков. Компанія припала до душі аудіо ентузіастам по всьому світу. Маючи в своєму портфоліо продукцію, яка зачіпає всі цінові орієнтири і технології, Sumiko має в своєму портфоліо безліч найменувань, які безперечно є синонімами високоякісного відтворення запису.

Популярність бренду Sumiko

Нинішній асортимент SUMIKO міцно утвердився на ринку і простягається від ультра-доступного до високого класу. Починаючи з доступною серії Oyster Series, що включає в себе як моделі початкового рівня (Oyster, Black Pearl і Pearl), так і моделі Premium Moving Magnet (Rainier, Olympia, Moonstone і Amethyst), а також культову серію рухливих котушок Blue Point, все " доступні "опції адекватно покриті, що дає новачкам можливість відчути смак преміального обладнання за порівняно невелику ціну. Еталонна серія задовольняє вимогам вінілових систем відтворення з серією "Songbird", доповненої Pearwood Celebration II і розкішним одноразовим дизайном Palo Santos Presentation.

Філософія Sumiko

Успіх SUMIKO є результатом гордого японського спадщини, що забезпечує високоякісне звучання, і вся лінійка як і раніше проводиться тією ж компанією і сьогодні, в даний час під управлінням всесвітньо відомої групи компаній McIntosh Group. Незалежно від ціни, кожен картридж SUMIKO гідний найкращого звучання в аналоговому форматі. Картриджі SUMIKO воістину розкривають диво вашої персональної колекції вінілових платівок.

Серія Oyster від SUMIKO

1. Картриджі SUMIKO Oyster є продукцією, що базується на багаторічному досвіді проектування картриджів. Виходячи з фундаментальної точки зору, що при розумній ціні можна досягти високої продуктивності звуку, серія Oyster охоплює широкий асортимент продукції, починаючи з картриджів Oyster початкового рівня з рухомим магнітом і закінчуючи культовими моделями з рухомої котушкою Blue Point.
2. У порівнянні з більшістю інших брендів, кожна модель серії Oyster є чудову конструкцію, кращі вкладення в матеріали і по-справжньому високу якість звуку.
3. Незалежно від того, чи шукаєте ви доступний за ціною MM або навіть високопродуктивний MC, Oyster знайде щось для вас.