Електронне обладнання Teac

Компанія TEAC була заснована в 1953 році молодим японським інженером Катсумі Тані (Katsuma Tani), який ще в 1939 році сконструював перший касетний магнітофон з можливістю запису на плівку. Це визначило профіль інноваційної компанії, в штаті якої трудилися справжні ентузіасти. Спочатку ім'я компанії було довшим - Tokyo Television Acoustic Company, але в 1962 році його поміняли на те, що звично нам. Уже в 1964 році народилася корпорація компаній TEAC, після чого почала зростати мережа підрозділів по всьому світу. Тепер назва TEAC стійко асоціюється з якістю і унікальними рішеннями, небаченими раніше.

TEAC Corporation - транснаціональна компанія виробник електронного устаткування, заснована в Японії в 1953 році.

Teac - один з найзнаменитіших світових брендів, які виробляють висококласні Hi-Fi компоненти. Серед аудиофилов Teac є синонімом високої якості і вишуканого дизайну. Аудіо міні - компоненти є безумовними світовими лідерами в своєму класі.

Елементна база обладнання Teac така ж, як і в професійному обладнанні Tascam, вживаному в броадкастінговом сегменті ринку професійного аудіо, де потрібна цілодобова робота протягом тривалого часу. А це означає, що Hi-Fi і Hi-End компоненти Teac відрізняє високу професійну якість і надійність роботи.

Етапи розвитку:

  • 1939 році - Засновник ТЕАС Кацумі Тані (Katsuma Tani), колишній інженер-літакобудівник, сконструював перший пристрій для запису і відтворення звуку;
  • 1953 г. - Заснована одна з попередниць ТЕAС Tokyo Television Acoustic Company - розробка і виробництво звукозаписувального обладнання. Цей рік вважається роком заснування компанії;
  • 1956 г. - Заснована Tokyo Electro-Acoustic Company - виробництво аудіо-компонентів, вимірювальних приладів, оптичного устаткування, магнітофонів;
  • 1959 г. - Обидві компанії об'єднали зусилля для випуску магнітофонів;
  • 1962 г. - Tokyo Television Acoustic Company змінює назву на TEAC Audio Corporation. Tokyo Electro-Acoustic Company змінює назву на ТЕАС Corporation;
  • 1964 г. - Обидві компанії об'єднуються в ТEAC Corporation.
  • У наступні роки були засновані кілька підрозділів TEAC в різних країнах, а також підрозділи ТЕАС Video Corp., ТЕАС Instruments Corp., ТЕАС System Corp.

На сьогодні діяльність TEAC має три основних напрямки: аудіо/відео продукція (споживча апаратура під маркою TEAC і професійна під маркою ТASCAM), інформаційна продукція (вимірювальні комплекси), комп'ютерна периферія.

ТЕАС - найбільший світовий виробник пристрою-накопичувачів даних для ЕОМ. Технічне кредо фірми - бездоганний баланс механіки і електроніки.

Візитна картка ТЕАС - V.R.D.S. (Безвібраційних жорсткий механізм захоплення диска), застосовуваний у флагманських CD-транспортах, завоював визнання аудиофилов усього світу. Унікальна конструкція касетних дек, що гасить найменші резонанси, викликані як зовнішніми причинами, так і вібрацією ЛПМ. У той же час інженери ТЕАС розробляють власні інтегральні мікросхеми (наприклад, ZD-II, яка реалізує процес dithering) для підвищення якості цифрового звуковідтворення.

В області споживчої аудіоапаратури: СD-програвачі, транспорти і цифро-аналогові перетворювачі, касетні деки, DAT і міні-дисковий рекордер, підсилювачі, компоненти Домашнього театру, акустичні системи.