Вакуумні навушники

Вакуумні навушники - це тип навушників, які розміщуються безпосередньо в слуховому каналі користувача. Вони розроблені таким чином, щоб могли глибоко проникати в вухо і герметично впускатися в слуховий канал. Це дозволяє забезпечити кращу ізоляцію від зовнішнього звуку і забезпечити більш точне аудіо відтворення. Через індивідуальні особливості форми та розміру слухових каналів, вакуумні навушники можуть підходити не всім.
 
Перед покупкою варто ретельно дослідити модель, оскільки кожна відрізняється своїми технічними та конструкційними особливостями.

Технічні особливості вакуумних навушників

Як і будь-які інші навушники, вакуумні моделі базуються на принципі роботи магнітного поля. Струм змінює магнітне поле, що призводить до руху котушку і відповідно мембрану, яка передає звук прийнятний людиною. Конструкційно вакуумні навушники відрізняються підвищеною шумоізоляцією за рахунок безпосередньої фіксації в слуховому каналі.
 
Вони достатньо маленькі, щоб гарно фіксуватись у вусі та оснащені додатковою резиновою накладкою для заповнення вільного простору. Зовнішній шум практично не заважає під час прослуховування музики з таким типом навушників. Це особливо актуально під час прогулянок, поїздок в громадському транспорті або занять спортом. Переважно, немає потреби слухати музику на високому рівні гучності через близьку відстань динаміку до барабанних перетинок, а також наявність додаткової шумоізоляції. Це також позитивно відображається на здоров’ї слуху користувача.
 
Серед інших переваг вакуумних навушників варто виділити:
  • невеликі розміри та вагу;
  • різноманітність моделей: від бездротових і дротових, до фігурних та виконаних в певних тематичних дизайнах;
  • висока якість звуку;
  • хороша шумоізоляція;
  • універсальність.
Серед явних мінусів таких моделей варто виділити можливий дискомфорт від тривалого використання пристрою, якщо він підібраний не правильно. Варто ретельно оцінити моделі перед покупкою. Проте більшість навушників продаються в комплектації з резиновими накладками різних розмірів, тому користувач завжди зможе підібрати найбільш зручні.
 
Також, серед мінусів можна виділити ту ж саму хорошу звукоізоляцію. Потрібно бути уважним під час використання вакуумних навушників на вулиці. Особливо на дорогах, оскільки відсутність звуків ззовні потребує більш відповідального ставлення.

Переваги нашого інтернет магазину

Якщо ви вирішили купити вакуумні навушники від перевірених брендів з хорошою якістю звуку, то ви потрапили в правильне місце. Ми пропонуємо:
 
1. Актуальні ціни на продукцію.
 
2. Постійне оновлення товару сучасними моделями.
 
3. Наявність зручних фільтрів на сайті для комфортно підбору потрібної моделі навушників.
 
4. Швидку доставку по всій Україні.
 
5. Безкоштовну консультацію та допомогу при виборі оптимальної моделі пристрою.
 
6. Професійний сервіс.
 
7. Гарантійний та пост гарантійний сервіс і обслуговування, якщо це передбачено покупкою товару.
 
LuxPRO - дбає про надання клієнту перевіреної техніки, а тому регулярно оновлює список свого товару. Ми на ринку вже багато років. За цей час сотні клієнтів замовили вакуумні навушники та залишились задоволені отриманими пристроями. Ми налагодили міцне партнерство з українськими та закордонними виробниками, щоб реалізовувати товари відомих брендів по оптимальним цінам на ринку. Звертайтесь в LuxPRO і отримуйте перевірений товар від турботливих продавців.

Унікальна можливість придбати Вакуумні навушники за кращою вартістю в онлайн магазині звукового обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, поглянь Джерела фонового звуку таких брендів як: K&M, Klipsch, Casio. Каталог магазину https://luxpro.ua/ виконає доставку покупцям в: Полтава, Нікополь, Бердянськ, а також інші куточки України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Тип навушників
Тип підключення