Кабельна продукція UGREEN

Китайська компанія UGREEN була заснована у 2012 році, основними видами діяльності є виробництво споживчої електроніки та аксесуарів для пристроїв, а також створення різноманітних каналів продажу своєї продукції. UGREEN відома на міжнародному ринку чудовою якістю пропонованих товарів, що гармонійно поєднується з доступною вартістю

Цінності компанії UGREEN

Головною місією UGREEN вважає створення нового рівня комфорту для користувачів, тому поряд з виробництвом різноманітних технічних пристроїв компанія приділяє велику увагу розвитку маркетингу, зокрема – в інтернет-просторі. Продукція під брендом UGREEN активно реалізовується через такі найбільші торгові майданчики, як Amazon та AliExpress. Поєднання фізичних торгових точок з віртуальними зробили бренд впізнаваним та затребуваним більш ніж у 100 країнах світу – відгуки 40 мільйонів покупців свідчать про високий рівень довіри до продуктів UGREEN.

Спеціалізований департамент якості компанії UGREEN здійснює моніторинг технологічних процесів на виробництві та функціональність усіх виробів у результаті – саме тому багато пристроїв цього бренду відзначені престижними нагородами різних виставок за стильний дизайн та високу якість виготовлення.

Надійність виробів, їхня відмінна функціональність та повна відповідність світовим стандартам якості завоювали мільйони людей у ​​різних країнах світу, які оцінили переваги різних приладів та кабельної продукції, випущених під брендом UGREEN

Інтернет-магазин LuxPRO представляє асортимент продуктів компанії UGREEN

Кабельна продукція UGREEN сьогодні вважається однією з найкращих у світі в цьому сегменті, вона повністю відповідає сучасним вимогам користувачів та відрізняється різноманітністю, високою якістю виготовлення та надійністю в експлуатації.

Вражаючий асортимент кабелів з різними роз'ємами дозволяє кожному покупцеві знайти найнеобхідніший і оптимальний варіант для з'єднання комп'ютера з периферійними або зовнішніми пристроями, а також інші комутаційні аксесуари – для домашнього кінотеатру, відео-трансляційного обладнання та ін.

Серед товарів бренду UGREEN на ЛюксПро числяться також зарядні пристрої для роботи від загальної мережі та зарядки акумуляторів – якщо ви прихильник високої швидкості зарядки, надійного Інтернет-з'єднання з чудовою передачею звуку та відеофайлів, то бренд UGREEN забезпечить вас усіма необхідними кабельними продуктами.