TEAM модулів пам'яті, карт пам'яті, USB флеш-накопичувачів, твердотільних накопичувачів

TEAM GROUP виробляє свою власну марку модулів пам'яті, карт пам'яті, USB флеш-накопичувачів, твердотільних накопичувачів, серій периферійних пристроїв, мобільних аксесуарів і промислових застосувань. Ігрові змагання в останні роки привертають увагу всього світу, тому бренд TEAM інтегрував свої ігрові модулі пам'яті в лінійку продуктів "T-FORCE", яка спеціально розроблена для людей, які прагнуть до екстремально високій швидкості і відмінної продуктивності.

Продукти були добре прийняті технологічними ЗМІ по всьому світу і завоювали такі нагороди, як Computex Design & Innovation Awards, Best Choice Award, Good Design Product Award, Golden Pin design, TAIWAN EXCELLENCE, GOOD DESIGN AWARD 2017, iF Design Award 2018, iF Design Award 2019 і RED DOT Design Award 2019.

Серія продуктів TEAMGROUP - ваш ідеальний вибір

Маючи більш ніж 20-річним досвідом виробництва і продажів комп'ютерної периферії, компанія Team Group Inc. створила на Тайвані центр з виробництва, досліджень і розробок, продажів і обслуговування клієнтів. Вона має дочірні компанії в Гонконзі і Японії, а також має понад 300 глобальних торгових агентів з більш ніж 400 співробітниками по всьому світу. Використовуючи ринкову інформацію в режимі реального часу і грунтуючись на характеристиках кожного ринку, TEAMGROUP використовує диференційовані стратегії продажів з глобальним баченням і локалізованим управлінням каналами збуту для створення закритої дистриб'юторської мережі.

Якість і повне гарантійне обслуговування

Бренд TEAM отримав високу оцінку галузі і клієнтів, дотримуючись корпоративної філософії: чесність, інновації, професіоналізм, ефективність, дисциплінованість і простота. На кожну серію пристроїв TEAMGROUP надається повна гарантія.
 
Створюючи кращу технічну команду, лабораторії та виробниче обладнання, продукція TEAM випускається відповідно до системи інновацій та суворою системою контролю якості. Технологія пам'яті пройшла сертифікацію ISO9001 і ISO14001 і оснащена потужною системою вертикальної інтеграції, що дозволяє проектувати продукцію, здійснювати виробничий процес і проводити тестування якості.