Стійки для гітар, мікрофонів, пюпітри ROCKBAG

Фірма Rockstand розпочала свою активну діяльність ще з 1980х років під час піку популярності музичної сфери. Пік розвитку індустрії дав поштовх попиту на стійки Rockstand, які сьогодні активно застосовуються на аматорських і професійних концертах. Солідний і лаконічний дизайн, практичність, компактність і тривалий термін експлуатації - основні переваги продукції Rockstand на ринку Європи

 

Rockstand - експерт в області музичної атрибутики

Rockstand - німецька компанія, яка виробляє різні стійки для музичних інструментів. Таке професійне обладнання забезпечить комфорт в проведенні заходу і дозволить організувати простір музиканта на професійному рівні. Виробництво стійок для музичних інструментів ведеться в Китаї. Високі технології виробництва дозволяють компанії стати універсальною для широкого споживача і гарантувати стабільну якість.

Асортимент бренду Rockcase

  1. Піпютри з воможность регулювання висоти. Фіксація на широкій ніжці виключає ризик падіння конструкції. Виріб можливо компактно складати і переносити
  2. Тримач для мікрофона і мікрофонна стійка з регулюванням висоти, кута нахилу.
  3. Підставка під ногу гітариста.
  4. Стійка для гітари.
  5. Настінна стійка для гітари.
  6. Стійка дл акустичної гітари.
  7. Банкетка.

Довговічність - перевага продукції Rockstand. Всі деталі є рухомими, мають високу якість комплектації. Висока надійність забезпечує тривалий термін служби виробів, які забезпечують підтримку музичних інструментів.

Ультраміцний матеріал металевих балок продукції Rockstand забезпечує захист від механічних пошкоджень і корозії. Його високо оцінили мільйони людей, для яких важливий комфорт і зручність під час концерту і виступів. Такий виріб стійке до перепадів температури, високого тиску, впливу вологи, бруду, хімічних речовин.

Легка вага конструкції Rockstand дозволяє з легкістю перенісши виробів в сумці, в руці. При розміщенні інструменту на стійку вам гарантована стійкість. Незважаючи на порівняно низьку вагу, конструкція дарує відчуття надійності, тому вона стане оптимальним рішенням для організації важливих заходів.