Комутаційне обладнання PowerPlant

Торгова марка PowerPlant належить однойменній українській компанії-дистриб'ютору, який пропонує на вітчизняному ринку різноманітну електроніку та комплектуючі від відомих світових виробників. Серед торгових партнерів PowerPlant в Україні вважаються, наприклад, мережі магазинів «Алло», «ROZETKA», «Brain» та ін., а представлені товари відносяться до брендів ASUS, Stanley, APPLE, тощо

Асортимент PowerPlant у ЛюксПро

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує покупцям такі пристрої та комплектуючі торгової марки PowerPlant:

  1. Блоки живлення для ноутбуків від брендів APPLE, ASUS, ACER мають різні технічні характеристики, і тому кожен відвідувач знайде тут оптимальний варіант пристрою.
  2. Подовжувачі, HDMI-кабелі, перехідники представлені брендом Stanley та ін - є морозостійкі моделі, а також пристрої з різними типами роз'ємів.
  3. Карт-рідери та USB-хаби знадобляться для роботи з картами пам'яті, для збільшення обсягу пам'яті гаджета.
  4. Конвертери, сплітери, що відрізняються чудовою функціональністю та надійністю в роботі.
  5. Відеореєстратори, камери різних параметрів та брендів із заслужено високою репутацією відповідальних виробників цифрової продукції.

Перевірені роками високоякісні вироби від різних компаній-виробників комутаційного обладнання та електроніки стали доступнішими і ближчими до українського споживача завдяки торговій марці PowerPlant.

Знайомтесь з PowerPlant

Дистриб'юторська компанія PowerPlant була створена у Києві в 2011 році, з того часу асортимент товарів постійно розширювався – сьогодні в кейсі компанії понад 3,5 тисячі товарних позицій. Відстеження електротехнічних та цифрових новинок на ринку, а також грамотний маркетинг дозволили PowerPlant організувати постачання найпопулярнішого обладнання для цифрових пристроїв у всі міста України.

Компанія займається оптово-роздрібною торгівлею товарів ринку цифрової периферії через торгові точки відомих торгових мереж, а також через інтернет-магазини, в тому числі і на принципах дропшипінгу – PowerPlant має понад тисячу торгових партнерів по всій країні. Постійне оновлення асортименту товарів, що пропонуються. ретельний відбір постачальників та брендів привели до значного збільшення попиту на продукцію, що постачається PowerPlant – цій торговій марці в нашій країні довіряють покупці.