Охоронні системи

Охоронна система - важливий помічник як в приватній власності, так і на підприємстві. Завдяки новітнім технологіям вдається захистити простір від злому, а майно - від крадіжок. Використання інноваційних рішень дозволяє клієнтам отримувати міцне і надійне обладнання дл різних сфер використання.

Охоронні системи: основні переваги

Охоронні системи - це сучасні рішення, без яких сьогодні важко уявити спокійне життя в квартирах і будинках. Необхідні вони і для підприємств, де стоїть забезпечити постійний контроль безпеки. Сучасні моделі, представлені в нашому інтернет-магазині, розроблені спеціально для створення надійної і функціональної охорони.
 
Простота кріплень дозволяє самостійно розмістити датчики в необхідної позиції. Всі представлені моделі відрізняються зручним дистанційним управлінням: для контролю роботи використовується звичайний смартфон з передвстановленим фірмовим додатком (кожен виробник пропонує власне програмне забезпечення).
 
Серед інших переваг охоронних систем можна виділити ряд факторів.
 
1. Стабільна робота
 
Датчики, відеоспостереження, сигналізація та інші складові працюють без нарікань в будь-яких складних ситуаціях. Надійне функціонування кожного компонента дозволяє домогтися забезпечення стовідсоткової безпеки.
 
2. Постійний зв'язок між пристроями
 
Між усіма пристроями, що входять до складу системи, встановлюється безперебійна зв'язок. Розставляти датчики можна на відстані до 2 км - сигнал буде залишатися на хорошому рівні. Передача тривоги до контролера
здійснюється приблизно за 0,15 с. Радіозв'язок, що прийшла на зміну класичним проводам, забезпечує постійну синхронізацію без збоїв в роботі.
 
3. Протистояння заглушок
 
Сучасні технології в охоронних системах від виробника Ajax влаштовані таким чином, що вони здатні зашифровувати сигнал. Його неможливо перехопити, а в разі застосування заглушок він змінює частоту і повідомляє про загрозу.

Охоронні системи в нашому магазині

Наш інтернет-магазин пропонує покупцям надійні охоронні системи за оптимальною ціною. Ці прилади забезпечують підвищену безпеку:
 
• працюють тривалий час без підзарядки;
• відрізняються гнучкою системою управління;
• функціонують в будь-яких ситуаціях.

Ми рекомендуємо замовити Охоронні системи за доступною вартістю в каталозі інтернет магазину музичного обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в усі міста України. Также, вибирай Вуличні LED прожектори таких брендів як: Soundking, JB sound, QSC. Каталог магазину LuxPRO реалізовує доставку клієнтам в міста: Харків, Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, а також ін. куточки України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн