Устаткування для барабанщиків ZALIZO

Zalizo - перший національний бренд тарілок для ударних музичних інструментів, створений в Україні в 2010-му році. Головна місія торгової марки - надати українським барабанщикам якісне, але в той же час, доступне «залізо». Тарілки Zalizo поставляються в декількох серіях, що розрізняються способом обробки і кування кожної тарілки. Серії тарілок Zalizo покривають весь діапазон потреб барабанщиків, від учнівського до професійного рівня. З тарілками Zalizo, барабанщик може легко експериментувати, отримуючи саме той звук, який необхідний барабанщику

Про бренд ZALIZO

Zalizo - перший національний бренд тарілок для ударних музичних інструментів, створений в Україні в 2010-му році. Головна місія торгової марки - надати українським барабанщикам якісне, але в той же час, доступне «залізо». Тарілки Zalizo поставляються в декількох серіях, що розрізняються способом обробки і кування кожної тарілки. Серії тарілок Zalizo покривають весь діапазон потреб барабанщиків, від учнівського до професійного рівня. З тарілками Zalizo, барабанщик може легко експериментувати, отримуючи саме той звук, який необхідний барабанщику.

На початку 2014 року, компанія розробила і запустила в серійне виробництво нову серію ЗіЛ і продовжує далі слухати і чути барабанщиків, розробляючи нові експериментальні тарілки, найвдаліші розробки впроваджуються в серійне виробництво.

Основні особливості асортимент продукції ZALIZO в інтернет-магазині LuxPRO

Фахівці нашого інтернет-магазину пропонують українцям детально ознайомитися з каталогом товарів даного виробника. Наші експерти наполягають на особливій якості барабанних установок ZALIZO.

Основні товарні категорії бренду:

  • • акустичні ударні установки: безліч моделей для новачків, професіоналів, прекрасні моделі в плані стилю і дизайну, а також якості звуку і зручності гри;
  • • барабанні палички в різних модельних варіантах по довжині, формі і матеріалами виготовлення;
  • • музичні товари у вигляді додаткових атрибутів і аксесуарів: болти, гайки, обручі і багато іншого;
  • • надійні педалі для барабанів в широкому модельному асортименті.

Купити конкретну модель барабанної установки або аксесуара від ZALIZO можна з оперативною доставкою від LuxPRO.