Комутаційне обладнання для прийому-передачі відео і аудіо сигналів Kramer

Кожному музиканту, звукорежисери, ді-джею і просто користувачеві сучасним звуковим і відеоустаткуванням не з чуток знайомі компанія Kramer, яка вже протягом більше двадцяти років займається постачанням на світовий ринок високоякісного обладнання комутаційного призначення. Іноді просто неможливо знайти альтернативу продукції даного бренду, так як асортимент фірми вичерпний, постійно поповнюється і пропонує якісні моделі за демократичними цінами. Комутаційне обладнання для прийому-передачі відео і аудіо сигналів

Кілька основних аспектів діяльності бренду Kramer

Країна-виробник - Ізраїль, але на сьогоднішній день виробничі потужності і офісні центри розташовуються в багатьох країнах світу, зокрема в США, Англії, Мексиці, Китаї і навіть Україні. Всього ж представництва нараховуються в більш ніж двадцяти країнах світу.

Рік заснування компанії - 1981, саме тоді Джозеф Крамер, за освітою лікар, вирішив відкрити свій бізнес і розробляти надійні відеопроцесори. Після випуску першого видеопроцессора компанія почала розширюватися до Європи, так як відгуки професіоналів про обладнання Kramer були всі позитивними. На сьогоднішній день дуже складно знайти вид комутаційної техніки, яку б не випускала фірма.

Ізраїльське якість підтверджується чітким дотриманням основних принципів і стандартів світової якості. Виробництво бренду орієнтоване на інноваційні пошуки нових рішень в області створення високоякісних технологічних моделей комутаційної техніки. Науково-дослідний центр, постійно функціонуючий на базі підприємства, постійно тестує і перевіряє обладнання на несправності. Покупцеві гарантована надійність та якість одержуваної продукції.

Основний асортимент продукції Kramer в інтернет-магазині LuxPRO

В інтернет-магазині LuxPRO представлений широкий модельний ряд комутаційного обладнання. Ось кілька основних товарних категорій:

В інтернет-магазині LuxPRO обладнання Kramer можна купити з можливістю швидкої доставки в будь-яке місто України.