Виробник ударних, духових, струнних і смичкових музичних інструментів J.MICHAEL

Власник бренду J.Michael зупинився на цій назві в честь легендарного англійського хлопчика, який співав у церковному хорі Ротерфілд. Талановитий співак був настільки популярний в минулому столітті, що перекази про чистому і красивому голосі юного Джей Майкла живуть в Східному Сассексі досі. Після навчання хлопчик став ще і відомим трубачем, саме тому виробник духових інструментів (корпорація MAC Corporation) використовував ім'я і прізвище маленького генія для власного бренду.

Інструменти J.Michael

LuxPRO представляє асортимент духових інструментів для початківців і професійних музикантів:
 
• Флейти виконані з високоякісних матеріалів, наприклад, мундштук виготовлений зі срібла, а також для всього інструменту використано срібне покриття. У комплекті йдуть заглушки, що полегшують навчання грі.
• Труби зазвичай виготовляються переважно з червоною латуні з покриттям сріблом або прозорим лаком, характерні точним інтонувати і чистим звучанням. Срібне покриття пом'якшує тембр, а конструктивні можливості дозволяють регулювати положення інструменту під вашу руку.
• Саксофони J.Michael славляться оксамитовими низами, яскравим звучанням і значно легшим звукодобуванням за рахунок якісних резонаторів. На цьому інструменті ви зможете демонструвати динамічні, але точні пасажі.
• Кларнети в залежності від моделі виконані з пластика, або чорного дерева з покритою сріблом механікою - кожен музикант зможе підібрати собі найбільш оптимальну цінову категорію, при цьому якість звучання залишається на висоті.
• Валторни відомі своїм експресивним і м'яким звуком, функціональність конструкції полегшує звуковидобування.
• Тромбони характеризуються надійною конструкцією і високоякісної складанням, тому вам гарантовано сильне і чисте звучання.
• Горн, баритон, туба, Еуфоніум, флюгельгорн виготовлені також з різних металевих сплавів з сучасними методами обробки, тому забезпечують чистий, правдивий звук і чудово відгукуються на найменші маніпуляції музиканта.

MAC Corporation: короткі відомості

Корпорація була заснована в 1984р., І з тих пір завоювала вдячність музикантів за високу якість інструментів. Японський виробник постійно стежить за виробництвом продукції в Китаї на відповідність японським стандартам - кожен випущений інструмент тестується японськими інженерами.