Навушники Moshi

Заснована в Каліфорнії в 2005 році, компанія Moshi є постачальником аксесуарів для сучасного життя. Фахівці в галузі дизайну та інжинірингу вибирають тільки найкращі матеріали, щоб слідувати ідеї створення меншої кількості, більш якісної продукції.

 Прагніть до простоти

У Моши представлені нові способи поліпшення життя, щоб ви могли зосередитися на тому, що дійсно важливо.

10-річна гарантія

Краща в галузі 10-ти річна глобальна гарантія Moshi поширюється на всі категорії продукції. На цьому наголошує високі стандарти якості продукції і зміцнює позицію проти надмірного споживання.

Вдумливий дизайн

Кожна деталь дизайну розглядається для того, щоб продукція Moshi перевершила ваші очікування. Скорочення споживання з акцентом на виробництво високоякісних і довговічних товарів є центральним елементом процесів.

Охорона навколишнього середовища

Moshi ретельно підбирає матеріали і компоненти, щоб звести до мінімуму вплив на навколишнє середовище. Від використання нешкідливою для тварин веганскої шкіри до екологічно раціональної упаковки, надрукованій соєвими чорнилом, і використання матеріалів, які містять BPA і фталатів, бренд намагається робити екологічно свідомий вибір там, де це можливо.