Кабельна продукція ProCab

ProCab - це виробник професійної комутації, в асортименті якого ви знайдете на нашому сайті найбільш часто запитувані і популярні моделі акустичного і мікрофонного кабелю, які знайдуть застосування під час інсталяції звуковий та музичної апаратури.

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує новинку - сучасні інноваційні кабелі від відомого бельгійського виробника Procab.

Основні особливості брендового виробництва

Компанія була заснована понад двадцять років тому. Це час знадобилося бренду, щоб вивести виробництво на принципово новий рівень. Творці високоякісних кабелів гарантують універсальність використання безлічі моделей, якість виконуваних завдань, мінімальні втрати, безпеку конструкцій і багато іншого.

У цій індустрії компанія Procab явно не новачок, тому бельгійської кабельної продукції довіряють тисячі користувачів з усього світу.

Асортимент кабелів Procab

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує українським користувачам оцінити всі ті якості, якими відрізняється обладнання. Причому одна з найпривабливіших особливостей продукції - досить демократична ціна в комбінації з неперевершеною якістю.

Асортимент Procab рясніє найрізноманітнішими моделями - акустичні кабелі, сигнальні, мікрофонні дроти та інші. Але найбільш авторитетної категорією, яка завоювала популярність у багатьох професіоналів, є акустичні кабелі Procab.

Бренд пропонує чотири інноваційні лінійки свого обладнання:

  • Basic - стандартне рішення від бельгійського виробника, недорогі за ціною кабелі, які підійдуть для невимогливих звукових систем в школах, музеях, спортивних залах та ін .;
  • Classic - справжня класика від бренду з Бельгії. У цій категорії користувачів чекає відмінна якість продукції, висока надійність роз'ємів і провідників. Компанія настільки впевнена в асортименті, що надає на нього п'ятирічну гарантію;
  • Reference - поліпшені кабельні системи, конструкція передбачає використання проводів в самих різних, часом важких умовах завдяки спеціально використаним матеріалам. На кожному кабелі - лінія метражу для більш комфортного застосування;
  • Prime - кабелі преміум-класу від Procab. Це максимально якісні дроти, що розкривають весь потенціал звучання. Деякі фахівці називають передачу сигналу по кабелях Procab Prime - ювелірної.

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує всі найактуальніші лінійки цього сезону. Не пропустіть можливість вже зараз користуватися якісною кабельної продукцією від бельгійців Procab за дуже доступною ціною.