Апаратура для обробки звуку Atoll

 Бренд Atoll був створений у Франції братами Стефаном і Еммануелем Нетрі. Вони вирішили створювати аудіоапаратуру для справжніх меломанів за доступною ціною. Одним з перших творів цього бренду був стереопідсилювач Atoll IN 50. Після успішних продажів стереопідсилювачем, кількох захоплених статей в газетах було вирішено створити лінійку CD-програвачів, які побачили світ у 1998 році. Наступним етапом була поява серії багатоканальних підсилювачів потужності, які з'явилися вже в 1999 році і були призначені для систем домашніх кінотеатрів

 Бренд Atoll: історія успіху

Бренд Atoll був створений у Франції братами Стефаном і Еммануелем Нетрі. Вони вирішили створювати аудіоапаратуру для справжніх меломанів за доступною ціною. Одним з перших творів цього бренду був стереопідсилювач Atoll IN 50. Після успішних продажів стереопідсилювачем, кількох захоплених статей в газетах було вирішено створити лінійку CD-програвачів, які побачили світ у 1998 році. Наступним етапом була поява серії багатоканальних підсилювачів потужності, які з'явилися вже в 1999 році і були призначені для систем домашніх кінотеатрів.

В кінці 2000 року бренд випустив свої перші попередні - Atoll PR 100SE і Atoll PR 200SE, а 2001 ознаменувався випуском тюнера.

У актуальний час бренд продовжує випускати високоякісні продукти, які користуються успіхом у справжніх цінителів. Продукція даного бренду вже не раз отримувала грамоти, нагороди та сертифікати, що підтверджують бездоганне виконання всієї продукції, що випускається. Як кажуть творці самої компанії, філософія Atoll гранично проста:

 1. Вони бажають дати слухачам кристально чистий звук, і щоб співвідношення музикальність / ціна була адекватною при цьому.
 2. По максимуму усунути в апаратурі деталі, які можуть спотворити звучання.
 3. Вся продукція повинна тестуватися апаратно і на слух.

Для того, щоб переконатися в якості продукції не тільки з позиції її виробника, а й з позиції користувача - просто знайдіть про Atoll відгуки покупців і вам відразу ж стане зрозуміло, чи готові ви витратити свої заощадження на бездоганний найчистіший звук, або все-таки віддасте перевагу більш дешевої і непрофесійної продукції. Як професіонали, так і любителі наголошують на тому, що неможливо не помітити - кожна деталь окремого продукту створена з особливою ретельністю, все робочі схеми продумані до дрібниць. Бренд не женеться за кількістю, для цього виробника тільки якість понад усе.

Основні товарні категорії фірми Atoll

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує купити надійну модель акустики і інструментів від даного бренду, які представлені в широкому асортименті і за цінами на демократичному рівні. Основні товарні категорії представлені в наступному списку:
 • Стереопідсилювачі;
 • CD-програвачі;
 • AV-процесори;
 • Попередні підсилювачі;
 • Фонокоректори;
 • Підсилювачі потужності;
 • Мережеві плеєри;
 • тюнери;
 • Цифро-аналогові перетворювачі;
 • Плати розширення;
 • Аксесуари.