Кейси для DJ-обладнання, гітар, ударних, клавішних ROCKBAG

Бренд RockBag - німецький виробник допоміжного обладнання для музикантів - гітарних чохлів, кейсів для різних інструментів, кабельних хомутів і ін. Німецький бренд належить великому концерну Warwick

 

Погляд у минуле

Компанія RockBag розпочала свій шлях під дещо іншим ім'ям. У 1946 році Фред Вілфер заснував фірму Farmus. Але через деякий час компанія стала банротом. Син Вілфера Ганс Пітер не розгубився і на базі вже збанкрутілої фірми створив новий бренд - Warwick.

Компанія стала виробником унікальних музичних інструментів високої німецької якості. Високий рівень виробництва, стабільність, непогані ціни - все це дозволило бренду зайняти лідируючі позиції в Європі. Згодом була створена дочірня фірма - RockBag, спеціалізація якої - виробництво чохлів і кейсів для різних музичних інструментів.

Особливості компанії RockBag

Для тих музикантів, які хочуть отримати надійний захист свого інструменту при зберіганні або транспортування, німецька компанія пропонує найширший асортимент якісних чохлів і кейсів для клавішних, смичкових, струнних, духових інструментів.

RockBag представляє чотири різні лінійки продукції:

  • Вasic - найбільш демократичні за ціною моделі, товщина стінок яких становить 6 міліметрів;
  • Student - непоганий варіант без зайвих аксесуарних наворотів, все просто і надійно, товщина - 10 мм;
  • Deluxe - покращена якість і захист інструменту, додатково на чохлах і кейсах - кишені, товщина стінок - 20 мм;
  • Premium - кейси та чохли найвищої якості, міцні люверси і гачки з металу, детально продумана надійна конструкція, ручки зі шкіри, а товщина стінок - 30 міліметрів.

Асортимент німецького виробника RockBag представлений найрізноманітнішими варіантами: моделі для рек-обладнання, килимки для барабанів, педалборди, педи тренувальні, чохли і кейси для інструментів і багато, багато іншого.

RockBag давно завоював популярність у європейських музикантів. Інтернет-магазин LuxPRO знайомить українських професіоналів з цим чудовим виробником і пропонує широкий асортимент продукції за найкращими цінами в Україні.

Висока якість, широкий різноплановий вибір, надійність зберігання і транспортування обладнання - все це німецький бренд RockBag в інтернет-магазині LuxPRO.