Високоякісні коннектори CANARE

Canare - японська компанія давно зарекомендувала себе як виробник професійних, міцних та якісних аудіо- та відеокабелів, а також різних панелей та мультижилів, конекторів та кабельних барабанів, інструментів для них

Вся продукція бренду має визначні технічні характеристики, доступна в різних колірних варіантах – купуючи пристрої японської якості, ви можете бути впевнені, що будь-яка робота з відео та аудіо буде виконана на гідному рівні

Асортимент компанії CANARE

Докладніше про асортимент японського бренду ви можете дізнатися про каталог інтернет-магазину LuxPRO. Ми підібрали для вас найякісніші товари:

  1. Мікрофонний кабель Canare різного діаметру для звукових застосувань у студіях та концертних залах, у монтажних кіностудіях. Мідне екранування високої густини, максимальна гнучкість забезпечує мінімальний рівень шуму. Обплетення розраховане на тривале використання: кабель Canare відрізняється високою гнучкістю та оптимальною стійкістю до натягу. Це відмінний варіант для мікрофонів та аудіосистем.
  2. Інструментальний кабель з подвійним екраном бажаний при передачі будь-яких відеосигналів, чудово справляється з композитними та цифровими сигналами.
  3. Цифрові відеороз'єми Canare широко використовуються в системах цифрового телебачення: вони є невід'ємними компонентами різних телекомунікаційних систем та супутникових станцій. Такі з'єднувачі мають досить жорстку, надійну конструкцію, виготовляються із латуні зі спеціальним гальванічним покриттям.
  4. Котушки являють собою компактні та зручні пристрої для прокладання та транспортування кабелю. Кожна котушка є надійною основою для точного намотування кабелю будь-якого діаметру: у такому вигляді кабель Canare можна довго зберігати та швидко розмотувати перед використанням, не перекручуючи та не заплутуючись.

Професійне обладнання з доставкою по Україні від ЛюксПро

Професійну апаратуру та аксесуари для телебачення, роботи зі звуком та відео покупці купують тільки тут: це кабелі та котушки, комутаційні панелі Canare за найприйнятнішими цінами. Тут можна замовити будь-які комплектуючі, вироблені брендом Canare: купити такі прилади вигідно через зручну доставку та гарний вибір, чудовий сервіс, гнучкі знижки та різноманітність товарів!