Стійки QUIK LOK

Італійська компанія Quik Lok займається виробництвом сценічного, студійного і допоміжного обладнання. У модельному ряді присутні гітарні стійки і гачки, рекові столи, стійки під клавіші і багато всього іншого

Історія компанії QUIK LOK

Італійська компанія Quik Lok є складовою частиною EKO Group Music. Більше 50 років Quik Lok пропонує музикантам всього світу різноманітні засоби комутації та всілякі стійки для музичного обладнання.

Бренд Quik Lok представляє широко відомий у всьому світі на ринку професійного музичного обладнання завод TAM, який був заснований в 1970 році і знаходиться в серці італійської індустрії в місті Реканаті. Продукцією Quik Lok користуються такі всесвітньо відомі музиканти як Брюс Стрінгстін, Стінг і багато інших. Географія виробництва: Італія, Китай.

Італійська компанія Quik Lok є складовою частиною EKO Group Music. Більше 50 років Quik Lok пропонує музикантам всього світу різноманітні засоби комутації та всілякі стійки для музичного обладнання.

Компанія Quik Lok має власне виробництво в місті Монтелупоне. На цьому заводі випускається понад 80% всієї кабельної продукції. Якість екранування, ізоляційні матеріали, зносостійкість, гнучкість оболонки і чистота міді в провідниках - повністю відповідають вимогам усіх європейських стандартів.

Quik Lok завжди прагне йти в ногу з постійно зростаючими вимогами сьогоднішніх професійних музикантів і музичних фахівців шляхом впровадження інноваційних продуктів, а також постійним вдосконалення асортименту. Величезна кількість музикантів і техніків, як професіоналів, так і любителів, стали вірними користувачі Quik Lok протягом багатьох років.

Всі продукти Quik Lok від початку і до кінця спроектовані і виготовлені з використанням тільки найкращих якісних матеріалів і найбільш технологічно просунутого обладнання, починаючи від автоматизованих зварювальних роботів, обладнання для гнуття, різання металу, комп'ютерного управління лазерним розкриємо металу і закінчуючи найсучаснішою технологією «Оф -арт »порошкового фарбування об'єкта. Команди зі спеціалізованих робочих контролюють всі стадії процесу виробництва всього асортименту продукції.

Компанія прагне пропонувати нові рішення для задоволення проблем музикантів, забезпечувати найкращий сервіс, післяпродажне обслуговування для задоволення потреб клієнтів.

Основні товарні категорії фірми QUIK LOK

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує купити надійну модель акустики від даного бренду, які представлені в широкому асортименті і за цінами на демократичному рівні. Основні товарні категорії представлені в наступному списку: