Aquarian барабанні пластики та аксесуари

Бренд Aquarian родом з США. Компанія з 1980-х років займається виготовленням барабанних мембран і аксесуарів для професійної гри. Головний офіс фірми розташований в штаті Каліфорнія.

Aquarian - барабанні пластики і аксесуари

Бренд Aquarian родом з США. Компанія з 1980-х років займається виготовленням барабанних мембран і аксесуарів для професійної гри. Головний офіс фірми розташований в штаті Каліфорнія. Багато фанатів гри на ударних інструментах знають ім'я цієї фірми. Імениті музиканти неодноразово виступали на великих сценах саме з барабанними пластинками і паличками від Aquarian. Сьогодні компанія займає лідируючу позицію в світовому рейтингу серед справжніх цінителів якісної гри.
 
Історія бренду Aquarian бере початок ще в далекому 1980 році, коли Рой Бурнс і Рон Маркіз об'єднали свої зусилля з місією створити якісні та практичні аксесуари для барабанщиків. Музичне минуле творця дозволило йому сконцентрувати всю майстерність і накопичені знання. Участь у багатьох ТВ-шоу, фестивалях, багаторічна робота в студіях не пройшли дарма - незабаром бізнес з випуску барабанних аксесуарів з ім'ям Aquarian Accessories став одним з найбільших на теренах США.

Продукція бренду Aquarian

• Пластик для тома - основний напрямок діяльності фірми Aquarian. Одношарові і двошарові пластинки покращують звучання барабанної установки. Нижня і верхня накладка робить тон звуку більш насиченим, а резонанс підвищеним. Крім цього пластик виключає механічні пошкодження барабанної установки і продовжує потенційної термін служби інструменту.
 
• Барабанні палички. Без цього аксесуара неможливо уявити повноцінну гру музиканта. Фірмові палички для барабанів Aquarian допомагають створити чіткий ритм з мінімальним ударним потенціалом. Оптимальна довжина, вага і форма вироби оптимізовані під запити початківця і професійного музиканта.

Інноваційні розробки бренду Aquarian

  1.  SAFE T-LOCK. Дана розробка була спрямована на фіксацію пластика на ободі. Таким чином, інтенсивні вібрації барабана не викликали ризик зриву покришки.
  2.  SOUND CURVE. Дане нововведення дозволило спростити настройку барабана. Край пластика має особливу форму, завдяки чому усадка виконується на порядок швидше.
  3.  HI ENERGY. Окрема категорія пластиків, які оптимізовані під барабани невеликих розмірів.
  4. TAP TEST. Категорія пластиків, спеціально націлених на бас барабани.
  5. SUPER KICK. Універсальний тип пластиків для бездоганного звучання барабанів різних груп.