Мікрофони AVerMedia

AVerMedia - провідний тайванський виробник ТВ-тюнерів, відеоконвертерів, документ-камер та цифрових систем відеоспостереження. Власні заводи, оснащені сучасним виробничим обладнанням (DIP/SMT) та сертифіковані за стандартами ISO-9001 та ISO-14001, дозволяють щомісяця виконувати великі замовлення від дистриб'юторів та виробників

Про компанію AVerMedia 

Заснована в 1990 році, AVerMedia — багатонаціональна компанія, що спеціалізується на апаратних та програмних рішеннях для захоплення зображень та передачі відео з метою збагатити розваги та забезпечити ефективне спілкування між людьми у різних професійних галузях.

Завдяки безперервним дослідженням та розробкам у галузі цифрових технологій обробки зображень AVerMedia стала одним із провідних брендів цифрових зображень для споживчого, корпоративного та промислового ринків. Embedded Vision Solutions та Encode & Stream - ключові технології AVerMedia. Окрім розробки апаратного забезпечення, AVerMedia також займається розробкою пропрієтарного програмного забезпечення. На додаток до відмінних послуг, AVerMedia може запропонувати комплексне рішення спеціально адаптоване до ваших потреб.

Асортимент AVerMedia від інтернет-магазину LuxPRO

Протягом багатьох років займаючись постачанням звукового обладнання на український ринок, наш інтернет-магазин помітив особливу популярність серед покупців моделей AVerMedia.

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує такі категорії акустичних товарів даного бренду:

  1. Студійні мікрофони.

В інтернет-магазині LuxPRO можна замовити конкретну модель акустичсекого обладнання з можливістю швидкої та своєчасної доставки.