Професійна фурнітура Adam Hall

Німецька компанія Adam Hall один з найбільших виробників і дистриб'юторів професійної фурнітури для сценічних і студійних РЕК стійок, кейсів, транспортних контейнерів, професійних аудіо продуктів, і матеріалів для акустичних систем. Головний офіс компанії розташований в місті Ной-Анспах.

Сценічне музичне обладнання не може використовувати без додаткових аксесуарів: кейсів для транспортування, кронштейнів для установки, всіляких стійок, контейнерів і т.д. Саме така продукція підвищує надійність використання техніки, допомагає більш комфортно і зручно розмістити агрегати на сцені.

На сучасному ринку фурнітури для аудіо-техніки бренд Adam Hall - найбільш відомий і затребуваний серед професійних музикантів. Багато зірок використовують продукцію Adam Hall з метою убезпечити свої інструменти і інші девайси.

Компанія Adam Hall: історія та основні напрямки діяльності

Компанія була заснована в 70-х роках минулого століття і перші її виробничі підприємства і офісі перебували в Англії. У 1980 році було засновано німецький підрозділ фірми Adam Hall GmbH, яке розташувалося в економічному центрі країни - у Франкфурті.

Компанія в перші дні свого функціонування і в усі наступні сконцентрувалася на виробництві допоміжних, але необхідних захисних атрибутів - кейсів, контейнерів для перевезення, кріпильних елементів.

У технології виробництва Adam Hall використовуються професійні європейські стандарти, які орієнтовані на підвищення граничного порогу навантаження. Вся фурнітура створюється з п'ятикратним навантажувальним запасом. Саме це і робить продукцію фірми найбільш затребуваною серед професійних музикантів.

Товари від компанії Adam Hall в асортименті інтернет-магазину LuxPRO 

Інтернет-магазин LuxPRO - один з найбільших постачальників фурнітури Adam Hall на український ринок. Ми забезпечуємо музикантів не тільки якісними інструментами і музичної технікою, а й додатковими пристосуваннями - для надійності і комфорту.
 
У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти і замовити таку продукцію:

• замки і петлі для кейсів: надійні і зносостійкі, що підвищують безпеку перевезень інструментів;
• ручки для кейсів і контейнерів - зручні і справляються з максимальними навантаженнями;
• матеріали для внутрішньої безпеки інструменту - поролон і пластазот;
• стикувальні профілі і куточки для корпусів кейсів і акустичного обладнання.

Країна-виробник компанії Adam Hall красномовно говорить про якість і надійність продукції. Німецька якість відповідає всім європейським стандартам, а фірма постійно розвивається і пропонує нові рішення.