Мережеве обладнання Hama

Німецький бренд Hama – всесвітньо відома компанія з багаторічним досвідом, що випускає якісні технічні пристрої різноманітної специфіки. В Україні продукція даного виробника представлена цифровою апаратурою, кабелями та перехідниками, комп'ютерними девайсами, у тому числі геймерськими, та іншими видами продукції, яку поєднує безпрецедентна надійність, відмінні експлуатаційні характеристики та сучасна функціональність

Історія бренду Hama

HAMA – німецький бренд, що належить компанії Hama GmbH & Co. KG, заснований у 1923 році. Спочатку вона називалася Hamaphot і виробника обладнання для фотолабораторій. Нинішня назва з'явилася 1993 року. Головний офіс розташований у Монхаймі, Німеччина.

Сьогодні під маркою HAMA випускаються різноманітні аксесуари, сумки, чохли для мультимедіа-техніки: карти пам'яті, картридери, гарнітури та навушники, зовнішні накопичувачі, клавіатури, миші, кабелі, адаптери, автомобільні аксесуари, а також Apple-сумісна техніка.

Асортимент продукції Hama в інтернет-магазині LuxPRO:

Інтернет-магазин LuxPRO підібрав обладнання від цього бренду в широкому модельному асортименті. У нас ви зможете знайти та замовити мережеве обладнання високої якості у різних цінових категоріях.

Країна – виробник бренду – Німеччина. Бренд багато років функціонує на українському ринку та має помітний попит.