Пристрої друку та сканування XYZ Printing

Тайванська компанія XYZprinting вважається найбільшим виробником обладнання для 3D-друку, випускаючи всі типи пристроїв та аксесуарів, необхідних для об'ємного друку та 3D-моделювання. Висока якість продукції підтверджена численними нагородами на престижних спеціалізованих виставках, а також постійним зростанням продажу будь-яких продуктів – продумана конструкція, чудова функціональність та надійність пристроїв XYZprinting завоювали визнання покупців у різних країнах світу

Про компанію XYZprinting

У 2013 році конгломерат New Kinpo Group заснував новий бренд XYZprinting, на який покладалося завдання розширити сферу застосування 3D-друку, щоб зробити її звичною для повсякденного життя – принести 3D-пристрої до шкіл, будинків та будь-яких офісів. Перед проектними та виробничими відділами компанії ставилася мета – створювати 3D-принтери та комплектуючі для них, які б підкорювали користувачів високою якістю, простотою в експлуатації та доступною вартістю.

Сьогодні представництва XYZprinting відкриті в Таїланді, Китаї, Південній Кореї, Тайвані, Європі та США – п'ята частка продукції на ринку 3D-пристроїв належить бренду компанії, як і численні фабрики, що працюють за найновішими технологічними алгоритмами. Тайванський бренд XYZprinting представляє покупцям ультрасучасні професійні та промислові 3D-принтери за цінами, доступними і студенту, та впливовому бізнесмену.

Асортименти XYZprinting в інтернет-магазині LuxPRO

Моделі 3D-принтерів і 3D-ручок, які виробляє XYZprinting, ідеально підходять не тільки для професіоналів, але і для дизайнерів-початківців і архітекторів, які тільки починають займатися об'ємним друком і 3D-моделюванням. У ЛюксПро представлена ​​серія з промовистою назвою da Vinci – з такими пристроями можна справді творити та створювати безсмертні твори:

  1. Ручки da Vinci характеризуються зручною конструкцією, надійністю в роботі та приголомшливою функціональністю.
  2. Принтери da Vinci представлені в двох лінійках - nano (малогабаритний, компактний пристрій) і mini (рекомендується для дизайнерів-початківців і майстрів 3D-моделювання), тому ви зможете вибрати найбільш оптимальний варіант для ваших потреб і цілей.
  3. Витратні матеріали (нитки для принтерів) призначені для XYZprinting пристроїв.

3D-обладнання бренду XYZprinting відрізняється доступністю та різноманітністю функцій – відкрийте для себе світ 3D-друку з пристроями цього знаменитого бренду.