Барабанні установки і тарілки Zildjian

Компанія Zildjian - найбільший світовий виробник музичних тарілок - бере початок своєї історії в далекому 1623 році в Стамбулі, де вірменський алхімік Аведіс Перший відкриває незвичайний сплав з міді, олова і срібла з унікальним якістю звучання. Глибокий, чистий звук і фортеця металу (сплав не давав тріщин після загартовування) так сподобалися турецькому Султану, що він запрошує Аведіса до двору для створення виробів для своїх яничарів і дає майстру друге ім'я - Зілджіан, що в перекладі означає «син того, хто робить тарілки »

Історія компанії Zildjian і основний спектр діяльності

Компанія Zildjian - найбільший світовий виробник музичних тарілок - бере початок своєї історії в далекому 1623 році в Стамбулі, де вірменський алхімік Аведіс Перший відкриває незвичайний сплав з міді, олова і срібла з унікальним якістю звучання. Глибокий, чистий звук і фортеця металу (сплав не давав тріщин після загартовування) так сподобалися турецькому Султану, що він запрошує Аведіса до двору для створення виробів для своїх яничарів і дає майстру друге ім'я - Зілджіан, що в перекладі означає «син того, хто робить тарілки ». У 1623 султан відпускає майстра, і в передмісті Константинополя Аведіс засновує власне виробництво музичних тарілок.

Так почалася історія знаменитого сімейного бізнесу, чиїми плодами користуються найвідоміші музиканти - від європейських композиторів XVIII століття до барабанщиків легендарних Queen і Beatles. Варто відзначити, що сучасні назви тарілок - ride, crash, Hi-Hat і Sizzle - були їм надані далеким нащадком майстра Аведісом III, який в 1927 році перебирається в США і бере керування компанією в свої руки, що стало вирішальним кроком у розвитку Zildjian, призвів до світового успіху. Вдумливий східний підхід в поєднанні з найостаннішими технічними розробками дозволяють компанії Zildjian ось уже на протязі більше 300 років створювати одні з кращих тарілок у світовій музичній індустрії, зберігаючи якісний збалансований звук і широкий діапазон звучання.

Компанія продовжує розвивати міцне співробітництво зі світовими барабанщиками у всіх музичних жанрах: Алекс Акунья (Alex Acuna), Денніс Чемберс (Dennis Chambers), Тревіс Баркер (Travis Baker), Стів Сміт (Steve Smith), Стів Гадд (Steve Gadd), Вінні Колайута (Vinnie Colaiuta), Томмі Лі (Tommy Lee), Едріан Янг (Adrian Young), Тейлор Хокінс (Taylor Hawkins), Ронні Ваннуччі (Ronnie Vannucci), Зак Старкі (Zak Starkey), Кейт Карлок (Keith Carlock) і забезпечує розвиток музичного освіти по всьому світу.

Основні особливості асортимент продукції Zildjian в інтернет-магазині LuxPRO

Фахівці нашого інтернет-магазину пропонують українцям детально ознайомитися з каталогом товарів даного виробника. Наші експерти наполягають на особливій якості барабанних установок Zildjian.

Основні товарні категорії бренду:

  • • акустичні ударні установки: безліч моделей для новачків, професіоналів, прекрасні моделі в плані стилю і дизайну, а також якості звуку і зручності гри;
  • • барабанні палички в різних модельних варіантах по довжині, формі і матеріалами виготовлення;
  • • музичні товари у вигляді додаткових атрибутів і аксесуарів: болти, гайки, обручі і багато іншого;
  • • надійні педалі для барабанів в широкому модельному асортименті.

Купити конкретну модель барабанної установки або аксесуара від Zildjian можна з оперативною доставкою від LuxPRO.