Проекційні екрани Projecta

Projecta є підрозділом Milestone AV Technologies, компанії групи Duchossois, і провідним європейським виробником високоякісних проекційних екранів та меблів для аудіовізуального устаткування

Projecta - голландський виробник портативного обладнання

Projecta - підрозділ Milestone AV Technologies, яке входить в групу Duchossois. Компанія спеціалізується на випуску високоякісного проекційного обладнання. Екрани й меблі для аудіо та відео систем користуються значним попитом серед покупців по всій Європі, а також в США, Азії. Компанія займається проектуванням, розробкою і виробництвом проекційної техніки. Штаб-квартира Projecta розташована в Нідерландах.

Політика компанії Projecta. Свою діяльність бренд почав ще в 1950-х роках як один з перших виробників проекційного обладнання. Техніка високого класу відрізняється універсальністю і практичністю в застосуванні. Гнучке виробництво і впровадження сучасних технологій сприяє зростанню популярності бренду серед приватних і бізнес користувачів. Екрани від Projecta демонструють високу якість відтворення, стабільність і багатофункціональність в роботі.

Ключові переваги компанії Projecta

  1. Застосування екологічно-чистих матеріалів. Компанія дбає про захист навколишнього середовища і відповідально підходить до стандарту безпеки для споживача.
  2. Багаторічний досвід. За більш ніж 65 років бренд заробив статус світового постачальника проекційних систем.
  3. Власний дослідний центр, а також найбільша фабрика в Голландії, на якій йде виготовлення техніки і стороннього обладнання.
  4. Детальний тест-контроль кожної випущеної одиниці продукції на предмет дефектів.
  5. 5Сертифікат якості ISO 9001: 2000. Весь випускається асортимент відповідає зазначеному світовому стандарту.

Інновації і унікальність бренду Projecta

Основна увага компанія приділяє інноваційному підходу у виробництві лінійки продукції. Кожна серія екранів відрізняється від попередньої - додатковими функціями, досконалим дизайном, поліпшеними характеристиками. Устаткування можливо встановити на рівну поверхню, закріпити на стіні, стелю. Спеціальне покриття корпусу екранів не відображає відблиски для забезпечення якісного і точного зображення.

Продукція Projecta включає: