Світлове та звукове професійне шоу обладнання Perfect

Організація і проведення свят, масових заходів в клубах, кафе, торговельних центрах і офісах важко уявити без відповідної апаратури. Світлове та звукове професійне обладнання для шоу від Perfect - це якісний підхід до реалізації будь-якого проекту. Незалежно від характеру і складності проведення підготовчих робіт, фінальний результат приємно здивує замовника. Техніка даного рівня демонструє високий потенціал потужності і продуктивності. Сучасне якість відтворення звуку і світла створює ефект присутності і підносить шоу на новий рівень

Світлове та звукове професійне шоу обладнання Perfect

Perfect протягом багатьох років спеціалізується на випуску воістину універсальної техніки в області світла і звуку. Установки знайдуть застосування в будь-якій сфері, тому їх по праву можна вважати універсальними і доступними для створення потрібної атмосфери події.

Особливості роботи світлового обладнання від Perfect:

  1. LED-установки здатні працювати в декількох режимах потужності. При цьому користувач може вибирати колір підсвічування і швидкість їх перемикання. Нейтральне біле і кольорове мерехтіння буде незамінним доповненням для оригінальної вечірки або виступу.
  2. Можливість дистанційного керування за допомогою спеціальних системи DMX512, Master-Slave, Sound-Active.
  3. Тривалий ресурс роботи. Прилади Perfect націлені на створення обладнання з високим потенціалом потужності і високим енергозбереженням. Тривалість роботи одного прожектора може досягати до 24 годин.
  4. Більшість моделей LED-установок мають компактний розмір і невелика вага, що значно спрощує процес монтажу.

Акустичні системи Perfect - ідеальний звук і стабільну якість

Якщо ви бажаєте отримати дійсно високий результат в організації заходу - професійна акустична система від Perfect стане надійним рішенням в цьому питанні. Мобільна версія установки легко переноситься з одного місця на інше, оснащена додатковими мікрофонами для трансляції звуку на велику площу. Ударостійкий корпус футляра забезпечує захист під час транспортування і установки. Наявність USB / SD / FM / Bluetooth значно спрощує підключення комп'ютера і інших супутніх пристроїв.

Ціни на продукцію даного бренду приємно здивують своєю доступністю, якість гарантує ексклюзивний дистриб'ютор в Україні, компанія LuxPRO, при замовленні комплексних рішень надається повний комплекс послуг, від прорахунку об'єкта необхідним комплектом устаткування, своєчасним постачанням, інсталяцією та сервісним обслуговуванням персоналом нашої компанії.