Мікшерні пульти ROLAND SYSTEM GROUP

Мікшерні пульти від компанії ROLAND SYSTEM GROUP перевірена на досвіді багатьма професійними звукорежисерами. Устаткування від даного бренду цінується через свою максимальної працездатності, зносостійкості, компактності і надійності

Компанія ROLAND SYSTEM GROUP відноситься до плеяди висококласних виробників різна акустики, комунікаційного обладнання. Фірма вже довгі роки займається виробництвом високоякісних моделей, при цьому встановлює цілком демократичну ціну на свої товари. Інтернет-магазин LuxPRO поспішає познайомити вас з цим привабливим з фінансової точки зору брендом.

Кілька слів про розвиток компанії ROLAND SYSTEM GROUP

Країна-виробник високоякісних мікшерів - Японія. По всій видимості, українському професіоналові не слід представляти і багатослівно говорити про японському якості. Всі знають про це і так: японське виробництво в сфері електроніки - краще в світі. Представлена ​​компанія відноситься до компаній вищого класу, які вже давно функціонують на світовому ринку.

Секрет успіху даного бренду в наступних ключових моментах. По-перше, команда фахівців ROLAND SYSTEM GROUP підібрана кращим чином - кожен фахівець відповідають за свою сферу діяльності. Наприклад, команда розробників бере участь тільки в першому етапі - в етапі проектування, створення нових концептів, продумуванні нових технологій та інноваційних рішень.

По-друге, на базі виробничого підприємства японського бренду функціонує додатковий лабораторний центр. Тут не тільки розробляються нові моделі техніки, а й перевіряються вже випущені моделі. Тобто випускаються вони на продаж тільки після спеціальних тестувань. Спеціальна команда професіоналів тестує мікшерні пульти в різних умовах, перевіряє - чи можуть моделі витримувати серйозну навантаження.

Цікаво, що мікшерний пульт ROLAND SYSTEM GROUP обладнані студії відомої на всій світ теле- і радіомовної корпорації BBC.

Особливості асортименту продукції

В цілому, можна виділити наступні переваги мішкерних пультів від японського виробника:

  • деякі представлені моделі - не просто пульти, але справжні онлайн-станції, які дозволяють легко в режимі реального часу записувати, транслювати, редагувати відео;
  • кожен канал може налаштовуватися окремо, в пультах передбачено ідеально розподіл по каналах різної техніки або інструментів.

Купити продукцію ROLAND SYSTEM GROUP ви можете з можливість доставки в міста Київ, Харків, Львів та інші.