Голови, стробоскопи, прожектори Sagitter

Заснований в 1992 році, Sagitter був створений одним з перших засновників компанії Clay Paky Lighting. Перший продукт Sagitter - Prince Scanner - був запущений в 1993 році, за ним стежив Tracer. Першим справжнім флагманським продуктом в лінії Sagitter, Tracer, був інноваційний «Follow Spot», який дав оператору повний і простий контроль над багатьма функціями, такими як вибір кольору, регулювання діафрагми і затемнення

Фірма Sagitter: кілька слів про розвиток бренду

Заснована в 1992 році, Sagitter був створений одним з перших засновників компанії Clay Paky Lighting. Перший продукт Sagitter - Prince Scanner - був запущений в 1993 році, за ним стежив Tracer. Першим справжнім флагманським продуктом в лінії Sagitter, Tracer, був інноваційний «Follow Spot», який дав оператору повний і простий контроль над багатьма функціями, такими як вибір кольору, регулювання діафрагми і затемнення.

Tracer разом з Super Tracer представили світове визнання Sagitter і, як заповіт, як і раніше залишаються одними з найвідоміших і найбільш імітованих Follow Spots на ринку сьогодні.

Sagitter виділяється як один з перших брендів, які вриваються в Китай, де він як і раніше користується високою видимістю, а потім успіх в Центральній і Південній Америці, а потім і в решті світу.

У 2009 році Proel Group придбала бренд Sagitter в рамках плану по зміцненню свого становища в області професійного освітлення.

Багатонаціональна організація, заснована на Абруццо, почала свою роботу з відкриття нового відділу досліджень і розробок, спрямованого на пожвавлення лінійки продуктів Sagitter завдяки інноваціям і дизайну, щоб відновити легендарний бренд в якості лідера ринку.

Особливості асортименту Sagitter в інтернет-магазині LuxPRO

Наш інтернет-магазин прагне розширити український ринок тільки якісним обладнанням. Ми хочемо дати можливість для створення якісних сучасних шоу, організації класних музичних концертів з усіма необхідними атрибутами. Ось кілька особливостей асортименту Sagitter:
  • продукція представлена ​​в багатьох випадках - світлотехніка, генератори диму, допоміжні товари для комфорту роботи з приладами;
  • кожна модель сертифікована відповідно до норм європейських та міжнародних;
  • бренд Sagitter відрізняється від багатьох своїх  конкурентів доступною і демократичною ціною. 
Купити продукцію Sagitter кожен українець може з можливістю доставки по Києву, до Харкова, Одеси та інших міст країни.