Manuel Rodriguez

 • Manuel Rodriguez це виробник професійних гітар. Музичні інструменти від бренду Manuel Rodriguez - це багаторічний досвід, помножений на постійне зусилля компанії до розробок оригінальних гітар високої якості. Гітари даного виробника широко використовуються професійними музикантами і зірками різних напрямків музики.

 •  

  Музичні інструменти від бренду Manuel Rodriguez - це багаторічний досвід, помножений на постійне зусилля компанії до розробок оригінальних гітар високої якості. Гітари даного виробника широко використовуються професійними музикантами і зірками різних напрямків музики.

  Історія успіху гітарного бренду Manuel Rodriguez

  Фірма почала свою діяльність близько сімдесятих років, коли Мануель Родрігес, засновник бренду, спочатку мав у своєму розпорядженні невелику майстерню, де робив ремонт гітар. Країна-виробник компанії - Іспанія, куди Мануель переїхав сім'єю з Америки. Ремонтна майстерня залишилася в минулому, а сам герой зайнявся власним виробництвом гітар.
   
  Бренд Manuel Rodriguez - справжнє сімейне виробництво, де кожен член великої і дружної сім'ї відповідає за свій спектр діяльності. Це дозволило встановити в компанії довірчі відносини і концентруватися не на інтригах і нерозумінні, а на самому виробництві. Фабрика налічує кілька поверхів, на кожному з яких здійснюються основні етапи виробництва.
   
  На фабриці функціонує деревообробний відділ, відділ полірування гітар, на одному з поверхів розташовується приміщення для, власне, виробництва інструменту, а на останній поверх відведений для остаточної обробки інструментів і їх сушіння. Таке ретельне поділ і виробництво етапами дозволяє домогтися серйозних результатів. Інструменти Manuel Rodriguez цінуються у всьому світі.

  Основні особливості гітарних моделей від Manuel Rodriguez в інтернет-магазині LuxPRO

  Основний напрямок виробництва бренду - це створення класичних гітар, що пояснюється іспанським походженням їх творця. Інтернет-магазин LuxPRO всім своїм клієнтам радить купити гітари в класичному варіанті саме від Manuel Rodriguez. Основні особливості пропонованої продукції:
  • у виробництві гітар використовуються різні комбінації порід дерев, наприклад, верхня дека може бути виготовлена ​​з канадського кедра, нижня - з індійського палісандара, а гриф - з сапеле;
  • гітари від іспанського бренду мають справжнім національним колоритом, виконані у виняткових і оригінальних дизайнах;
  • звучання інструментів - на найвищому рівні, що було відзначено рядом фахівців по всьому світу.
   
  Замовлення гітарного інструменту здійснюється в інтернет-магазині LuxPRO швидко і своєчасно.

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.