Конференц-системи та інтерфейси управління

Конференц-системи - це спеціальний комплекс обладнання, призначений для зручного спілкування делегатів між собою. Для проведення зустрічі у відповідних умовах варто подбати про наявність мікрофонів та інших приладів, щоб кожен учасник міг не тільки висловити свою точку зору, але також і почути всіх інших.

Які функції виконує конференц-система

Конференц-система - комплекс обладнання, яке вигідно відрізняється від звичайних мікрофонів. Воно призначене не тільки для того, щоб кожен делегат зміг висловити свою точку зору, але і для того, щоб модератор міг контролювати процес дискусії. Такі прилади відрізняються рядом додаткових функцій:
 
• учасники можуть проголосувати за рішення, які висуваються в процесі ведення переговорів;
• конференц-система сприяє ідентифікації кожного учасника, а також і надає можливості для ведення синхронного перекладу;
• звук і мова можуть транслюватися одночасно в кілька залів, щоб якомога більше учасників дізнавалися про результати дискусії;
• сам виступаючий може транслюватися на великі екрани в великих залах, при необхідності можна забезпечити повноцінну інтеграцію в систему відео-конференції.
 
Сучасне обладнання проводить протоколювання зустрічі, детально записує. Мультимедійний функціонал комплексу пристроїв широкий: можна забезпечити обмін файлами, контентом в форматі аудіо і відео.

Якими бувають конференц-системи?

В інтернет-магазині LuxPRO можна купити конференц-системи будь-якого необхідного типу. Ми пропонуємо звернути увагу на кілька різновидів, серед яких можна знайти варіант, який буде підходити під умови зустрічі.
 
1. Провідні
 
Такі моделі відрізняються невисокою ціною, але при цьому їх використання ускладнюється за рахунок необхідності кабельного з'єднання. Перед тим, як почати конференцію, варто простежити за тим, щоб інсталяція відбувалася в професійному ключі. При цьому такий комплекс пристроїв відрізняється стабільною роботою будь-яких умов експлуатації.
 
2. Бездротові
 

Для того, щоб забезпечити з'єднання і синхронізацію, використовується інфрачервоне з'єднання або Wi-Fi. Таке обладнання відмінно себе проявляє у випадках, коли прокласти кабель неможливо в силу особливостей приміщення. 

У нас можна купити Конференц системы за нормальною ціною в інтернет магазині світлового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою по Києву і всій Україні. Также, Ви можете обрати Настінна акустика (системи оповіщення) таких брендів як: AKG, Phonic, Free Color. Каталог магазину https://luxpro.ua/ привозить в міста як: Кривий Ріг, Чернігів, Луцьк і в будь-який куточок України.