Студийні монітори та мікрофоны MONKEY BANANA

У 2004 році ми приступили до проектування колонок для наших власних студій. Наша мотивація: Бюджетне динаміки не відповідали нашим вимогам з точки зору якості звуку. Після декількох років розробки, поліпшення і тестування нам вдалося розпочати власне виробництво. При постійній підтримці і заохоченні наших друзів, ми змогли представити свої перші продукти в 2010 році в результаті, ми надихнули пристрастю, ентузіазмом і хорошою вібрацією по всьому світу. Спасибі всім, хто підтримав нас! Без вас нічого з цього не було б можливо!

 Про бренд MONKEY BANANA

У 2004 році ми приступили до проектування колонок для наших власних студій.
 
Наша мотивація: Бюджетне динаміки не відповідали нашим вимогам з точки зору якості звуку. Після декількох років розробки, поліпшення і тестування нам вдалося розпочати власне виробництво.
 
При постійній підтримці і заохоченні наших друзів, ми змогли представити свої перші продукти в 2010 році в результаті, ми надихнули пристрастю, ентузіазмом і хорошою вібрацією по всьому світу.
 
Спасибі всім, хто підтримав нас! Без вас нічого з цього не було б можливо!

Фірма MONKEY BANANA: основні особливості асортименту в LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO широко представляє весь модельний спектр товарів MONKEY BANANA. Представлене обладнання можна замовити по виключно вигідних пропозицій. В інтернет-магазині LuxPRO представлені наступні категорії товарів даного бренду:
  • • мікрофони в різних модельних варіантах: вокальні та інструментальні, мікрофони для конференцій, караоке, студій та багато інших;
  • • різні аксесуари для мікрофонів: стрічки для фіксації, мікрофонні капсули, батареї, сплітери, зарядні пристрої;
  • • акустичні системи: модельні варіанти автономних мобільних систем акустики;
  • • широкий вибір навушників: бінауральниє гарнітури, навушники з шумопоглинання, навушники HD та інші.
 
Країна-виробник цієї продукції небагатослівно, але чітко позначає якість пропонованої продукції. Німецькі товари від відомих брендів завжди відрізнялися високою надійністю, якістю конструкції і багатофункціональністю.