Програмне забезпечення Ableton

Розробник програмного забезпечення для діджеїв і музикантів. Компанія заснована в 1999 році в Німеччині. Ключовий продукт - Ableton Live - потужна програма для студійної роботи і діджеїнгу, а також фірмовий Midi-контролер Ableton Push дозволяє створювати музику з нуля.

Музичне обладнання для сучасних ді-джеїв, музикантів, звукорежисерів уявити собі без використання програмного забезпечення неможливо. Повний функціонал музична техніка розкриває тільки в інтеграції з комп'ютерними програмами.

Компанія Ableton вже більше десятка років пропонує кожному музиканту надійні пакети програмного забезпечення, де реалізується повний комплекс інструментів, які необхідні для успішної роботи.

Невелика історія успіху компанії Ableton

На порозі третього тисячоліття, а саме в 1999 році, програміст і одночасно музикант Герхард бельси разом зі своїм другом Берндом Роггендофом заснували фірму Ableton. Рід їх занять визначили розвиток компанії. Двоє друзів зайнялися розробкою професійного ПО для музикантів, ді-джеїв та просто всіх, хто цікавиться і захоплюється електронною музикою і використовують музичне обладнання.

Уже в 2006 році філія компанії був відкритий в США. На території Європи і Америці існують спеціальні центри, сертифіковані брендом Ableton. У них надається можливість кожному бажаючому навчитися азам роботи на програмах, вивчити основні принципи створення музики і роботи з допомогою ПО з музичними інструментами.

Першу програму Ableton Live фірма випустила в 2001 році і з тих пір саме це ПО стало наріжним каменем діяльності, постійно вдосконалюючись та виходячи на новий рівень роботи.

Музичні програми в інтернет-магазині LuxPRO

Програмне забезпечення від бренду Ableton слід купити тим, хто професійно займається музичною діяльність. Але також програми можуть використовуватися і новачками в якості старту і успішного навчання.

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує тільки ліцензійні версії програм. Основний асортимент продукції представлений наступними варіантами:

• Live 9 Standard Edition: стандартний набір інструментів для створення музики, з оновленою системою пошуку звуків, простим підключенням MIDI-клавіатур і мікшерів;
• Live 9 Suite Edition: більш просунута версія, яка налічує близько трьох тисяч готових звуків, прекрасна сумісність з різними моделями контролерів, інтуїтивно зрозумілий і простий інтерфейс.

Країна-виробник бренду говорить сама за себе: фірма Ableton втілила всі стандарти справжнього європейського якості. Повний набір програмних інструментів можна отримати в одній комплекті.