Професійне музичне обладнання Audient

 Виробник Аудіент займається виготовленням високоякісної апаратури, призначеної для звукооператорів, працівників записуючих студій та організаторів різних сценічних виступів. Компанія почала свою історію в далекому 1997 році в британському графстві Гемпшир, а в даний час представництва фірми розташовані в Люксембурзі, Болгарії і Франції

Про бренд Audient

Виробник Аудіент займається виготовленням високоякісної апаратури, призначеної для звукооператорів, працівників записуючих студій та організаторів різних сценічних виступів. Компанія почала свою історію в далекому 1997 році в британському графстві Гемпшир, а в даний час представництва фірми розташовані в Люксембурзі, Болгарії і Франції.

Фабрика Audient прославилася і досягла таких високих результатів на міжнародному ринку, завдяки більш ніж піввікового досвіду своїх засновників - Девіда Дирг і Герет Девіса. Саме їхнє бажання надати споживачам виключно інноваційні прилади та пристрої і стало запорукою такої продуктивності, ефективності та лідерських позицій серед конкуруючих брендів.

Основні товарні категорії Audient фірми в інтернет-магазині LuxPRO:

  • цифрові мікшерні пульти;
  • звукові карти;
  • системи обробки звуку.